Çocuklar Toyota Plaza Toymar’da gönüllerince eğlendiler.

Çocuklar Toyota Plaza Toymar’da gönüllerince eğlendiler.

Çocuklar Toyota Plaza Toymar’da gönüllerince eğlendiler.

toymar7

 Toyota Plaza Toymar 23 Nisan’da tüm çocukları şenliğe davet etti,

toymar4

     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her yıl farklı etkinlikler ile kutlayan Toyota Plaza Toymar her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukları unutmadı. Kahramanmaraş’ta hizmet veren Toyota Plaza Toymar, gelenekselleşen “23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri” ile tüm çocukları ve ailelerini 22-23 Nisan tarihlerinde Showroom’a davet etti.

toymar2

Toyota Plaza Toymar Plaza, çocuklar için eğlence dolu etkinlikler ve ikramlar hazırlarken, ebeveynleri son model Toyota’ları test etme imkanı buldu.

toymar77

22-23 Nisan tarihleri arasında Toyota Plaza Toymar’a gelen çocuklar yüz boyama, resim çalışmaları ve farklı oyunlar oynayacaklar, çizgi filmler seyrederek gönüllerince bir gün geçirdiler. Çocuklara bu anlamlı günde ayrıca çeşitli hediyeler de verilirken Çocuklara ve gelen ailelere,  bazlama, meyve suyu gibi çeşitli ikramlarda sunuldu.

toymar9

Eğlenceyi doyasıya yaşayan  çocuklar, Toyota Plaza’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği 23 Nisan Çocuk Şenliği’ni çok beğendiklerini ve her yıl gelip eğlendiklerini söyleyerek başta Toyota Yöneticileri olmak üzere Toyota Plaza Toymar yöneticilerine ve çalışanlarına da teşekkür ettiler. Aileler ise çocuklarımız çok güzel eğlendiler. Onlar eğlenirken bizlerde birbirinden güzel Toyota araçları hakkında bilgiler aldık. Araçları test ettik. İnşallah bizlerde Toyota sahibi oluruz” dediler.

toymar3

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co