Çocuklar programı bıraktı, Drone’nun peşinden koştu

Çocuklar programı bıraktı, Drone’nun peşinden koştu

Geçtiğimiz gün Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve 11-14 Yaş aralığını kapsayan Yaz Spor Okullarının 14.’sünün açılış konuşmalarından sıkılan çocuklar Drone’nun peşinden koşmaya başladılar.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç konuşmalarını yaptıktan sonra Milletvekili İmran Kılıç konuşmaya başladı. Uzun süre konuşmaları dinleyen çocuklar, konuşmalardan sıkılınca Drone’nun sesini duyan arkasından koşturmaya başladı. Çocuklar hem Drone’yi koşarak takip etti hem de eğlendiler. Koşuşturan çocuklar sırayı dağıtınca Drone’u uçuran kişi mecburen aşağı indirmek zorunda kaldı. Bu seferde çocuklar Drone’u daha yakından görebilmek için koşuşturdular. Drone’u görmeden gitmek istemeyen çocuklar sonunda görerek ve inceleyerek yerlerine geçtiler. Program konuşmaların ardından çocuklara spor malzemeleri dağıtıldı.

çocuklar programı bıraktı (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

“Çocuklar programı bıraktı, Drone’nun peşinden koştu” için bir cevap

  1. Ekol Meslek dedi ki:

    Bir haftadır kullanıyorum ben bunu. Çok iyi hissettiriyor. Çektiği görüntüleri değil drone’ un kendisini izlemeyi seviyorum. Beni en çok etkileyen yanları havada sabit tutabilme özelliği ve hayalgücümle oluşturduğum ve önümüzdeki yaz tek tek uygulayacağım bununla yapılacaklar listesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co