Clarion Hotel’den Sevgililer Gününe Özel program

Clarion Hotel’den Sevgililer Gününe Özel program

Kahramanmaraş’ın ilk 5 yıldızlı Oteli Clarion Hotel açılının 1. Yılında özel bir program yapacak.

Clarion Hotel Satış ve Pazarlama Müdürü Mithat Yayla, “Hotelimizin açılışının 1. Yıldönümünde 14 Şubat Sevgililer gününe özel bir program düzenledik. Çok nezih bir ortamda, Kahramanmaraş Manzarası eşliğinde güzel bir akşam geçirmek isteyenleri Hotelimize bekliyoruz. Hotelimizin yıl içerinde çok değişik etkinlikler düzenlemektedir. Hotelimizde; Tüm özel günlerde (Dünya Kadınlar Günü, Hemşireler günü, doktorlar günü, öğretmenler günü, polis günü gibi tüm özel günlerde yıl boyu değişik programlar olmaktadır” dedi.

Clarion (1)

Mithat Yayla, 14 Şubat Sevgililer Gününe özel program hakkında şunları belirtti; “14 Şubat 2017, Salı akşamı “Sevgiler Günü”nde alışagelmiş hediyelerden daha değerli, romantik ve asla unutulmayacak bir anı yaşamak istiyorsanız, özel masa süsleme dizaynı ve geceye özgü süslenmiş balo salonumuzda muhteşem canlı müzik ziyafeti eşliğinde, leziz yemekleri, odaları ve eşsiz hizmetiyle sizi Clarion Hotel Kahramanmaraş’a bekliyoruz. Clarion Hotel Kahramanmaraş’da Sevgililer Günü paketiyle; bu defa Sevgililer Günü’nde unutamayacağınız bir gün geçirin ve Clarion Hotel Kahramanmaraş’ın benzersiz ayrıcalıklarını sevgilinizle yaşayın” dedi.

Clarion (2)

Yayla; “Sevgililer için özel seçilmiş bir meyve kokteyl VE çikolataya bandırılmış çilek ikramı eşlik ettiği yemeğin ardından, romantik müzik ziyafeti ile aşkın tadına bir kez daha varabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra Clarion Hotel Kahramanmaraş’ın doğa ve şehir manzaralı odalarında, gül yaprakları ile donatılmış yatak odanız, Meyve sepeti, mum ve maytaplar eşliğinde sunulacak kalp şeklindeki pastanız ile romantik bir akşam aperatifi sizi bekliyor olacak. Rüya gibi bir akşamın sabahında verilecek olan Brunch; romantik sevgililer için hazırlandı. Romantizmin doruk noktasındaki Clarion Hotel Kahramanmaraş’ta, Sevgililer gününe özel bir gün geçirmeniz için sizleri Hotelimize bekliyoruz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co