Citroen Test Sürüşleri Başlıyor

Citroen Test Sürüşleri Başlıyor

Citroen Kahramanmaraş Bayii Adım Otomotiv’de test sürüş günleri başlıyor. 11-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Citroen test sürüş günleri kapsamında Citroën, yeni Blue HDi ve PureTech motorları ile şanzıman teknolojisini otomobil meraklılarına sunuyor.

Tam otomotik, Dizel üstelik hepsi Citroen: C4 Cactus ve C4 Picasso modellerinde şölen başladı. Buyurun Kahramanmaraşlılar Citroen’i tanımaya!..

Citroën’nin şanzıman teknolojisinde geldiği son noktayı temsil eden tam otomatik EAT6 dizel ve tam otomotik vitesli modellerinin ilk kez Adım Otomotiv’de sergileneceğini belirten Satış Müdürü Sarkan Buzul, şu anda sadece C4 Cactus ve C4 Picasso modellerinde kullanılan BlueHDi ve PureTech motorların önümüzdeki dönemde diğer modellerde de tercih edileceğini söyledi.

Serkan Buzul: Kahramanmaraşlılar bir yandan yeni tam otamatik dizel araçlarımızı dest ederken 3 telefon, tüm araçlarda bin TL indirim, bu modellerde 3,500 TL cam tavan hediyesi kazanacaklar. Kahramanmaraşlıları Yeni nesil dizel motorlar hakkında bilgi almaya davet ediyorum” dedi.

SONY DSC

“Bu yeni nesil PureTech benzinli motor, sürüş keyfinden ödün vermeden % 25’e kadar CO2 emisyonlarını azaltıyor. Verimli, ekonomik kompakt 3 silindirli benzinli motorla donatılmış yeni Citroën C4 ailesi, 130 S&S motorla km’de sadece 113g CO2/km emisyonu salıyor.”

Serkan Buzul “ , EAT6: 6 ileri otomatik şanzıman ile ilgili ise şöyle konuştu:

“Quick Shift sayesinde % 40 daha hızlı vites değişimleri, motor ve şanzıman kontrolü için yeni bir teknoloji ve daha verimli ECU (Elektronik Kontrol ünitesi)’ya sahip.Kalkış performansını korumak ve yüksek araç hızında motor gücünü azaltmak için geliştirilmiş bu özel sistem ile motor devrini ve yüksek vites oranlarını azaltmak amaçlanmış. Bunun için de kompakt çekirdek dönüştürücü ile gelişmiş filtreleme sistemi kullanılmış.Tüketim otomatik şanzımanın iç sürtünmesi; debriyaj disk en iyi seviyeye getirilerek, yağ pompası akışı motor yüküne göre kontrollü ve daha küçük yağ pompasıyla yapılarak yeniden tasarlanan hidrolik dağıtıcı sayesinde azaltılarak indirildi. Yeni Citroën C4 ailesi ise; PureTech 130 S&S EAT6 şanzıman ve Stop&Start teknolojisiyle birlikte km başına 113gr CO2 emisyon ve sadece 4.9L/ 100 km yakıt tüketiyor.BlueHDi 120 HP S&S EAT6 şanzımana sahip dizel versiyon C4 modelleri ise; km başına 102gr CO2 emisyon ve sadece 3,9 L/100 km yakıt tüketiyor.”Citroen Kahramanmaraş Plaza Adım  Otomotiv Satış Müdürü SerkanBuzul : , Citroën’in C4 yenilikleri ise şu bilgileri verdi:

SONY DSC

“Yenilenen C4, sağlam karakteri, sürüş özellikleri ve değeriyle kompakt hatchback sınıfındaki yerini sağlamlaştırıyor. Zarif tasarımı, tüm dünyada kendisini kanıtlayan konforu ve gerçek sürüş kalitesine sahip oluşuyla yine segmentinde fark yaratıyor. Yeni C4; hayatı kolaylaştıran karakterine yeni özellikler ekliyor. Yeni farlar ve stop lambaları, 7 inçlik dokunmatik ekran,en önemli yenilikleri arasında yer alıyor. Tüm özelliklerin yanı sıra yeni nesil verimli PureTech ve BlueHDi motor seçenekleri ile yeni EAT6 otomatik şanzımana sahip.” Buzul :  son olarak test sürüşü için Kahramanmaraş halkını 11-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Adana  Yolu fuar yanındaki  Adım  Otomotiv’e beklediklerini ve test sürüşü yapan müşterilerin ipone 6 kazanma şansını yakalayacaklarını sözlerine ekledi.

Tes sürüşü yaparak araç alanlara ekstire 1000 TL indirim, Dizel otomotik fistesli araçları alanlara ise 3 bin 500 TL cam tavan hediye ediyoruz.. Kahramanmaraşlıları şölene davet ediyorum” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co