Citroën C4 Cactus Kahramanmaraş yollarında

Citroën C4 Cactus Kahramanmaraş yollarında

Citroën  Kahramanmaraş Bayi Adım Otomotiv Citroën’in yeni Modeli C4 Cactus’un ilk satışını gerçekleştirdi. Böylece Citroën Cactus artık Kahramanmaraş yollarında gezmeye başladı.

               Adım Otomotiv’den ilk Citroën C4 Cactus’u satın alan 43 yaşındaki Alptekim Şahiner aracını Babası 66 yaşındaki Fatih Lisesi eski müdür yardımcısı Süleyman Şahiner’ le birlikte gelerek teslim aldı.

               İlk aracı almanın mutluluğunu yaşayan Alptekin Şahiner, Citroën C4 Cactus’u il almak güzel bir duygu. Kahramanmaraş yollarında ilk defa ben gezeceğim. Arac çok güzel her şey düşünülmüş. Özellikle yakıt tüketimi ve özellikleri, aracın rahatlığı ve güvenli olmacı beni bu araca almama neden oldu.  Citroën  Kahramanmaraş Bayii Adım otomotiv Yöneticilerine bu aracı hemen ilimize getirdiği için ve işlemleri çok kısa südre tamamladığı için teşekkür ediyorum” dedi.

DSCF5692

               Citroën  Kahramanmaraş Bayi Adım otomotiv Satış Müdürü Murat Akoy; “İlk aracımızı Alptekin Şahiner’e sattık. Araç müşterimizden tam not aldı.  Kendisi inşallah kazasız belasız biner. Allah hayırlı uğurlu eylesin” dedi.

Akoy; “ arac hakkında şunları söyledi; “2014 başlarında casus resimleri basına sızan C4 Cactus modeli ni satışa sunduk. 54.900.-TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulan araba birçok yeniliği de beraberinde getiriyor Arabanın fiyatından ziyade radikal bir tasarımı olması modeli iddialı kılıyor.

Esnek TPU (Termoplastik Üretan) malzemeden yapılmış Airbump aracın sadece dış görünüşüne değil, ufak çizikler ve göçmelerden arabayı koruyarak kullanıcının cebine de katkı sağlayacak. Siyah, gri, çikolata ve kum rengi seçenekleri bulunan Airbump, 10 farklı kasa rengi ile 21 farklı kombinasyon seçeneği sunuyor. Arabaların kasasında plastik bir aksam görmek pek de alışık olmadığımız bir durum olsa da iç döşemelerle sağlanan renk uyumu sayesinde göz alışkanlıklarımız zorlanacak gibi görünüyor. İç tasarımında da crossover konseptine vurgu yapan C4 Cactus’un kendine özgü ve sade bir iç tasarımı var.  Kanepe şeklinde tasarlanan ön koltukları ise bize unuttuğumuz dolmuş taksileri hatırlatırken 8,5 litrelik valiz görünümlü Top Box torpido işlevi görüyor.  3G uyumlu 7″ dokunmatik ekran telefon, navigasyon, müzik sistemi, geri görüş kamerası, araç içi kontrol sistemleri gibi fonksiyonları üstlenmiş Giriş versiyonu olan C4 Cactus LIVE 3 silindirli Pure Tech motorla geliyor. 1.2 litre benzinli versiyon 82 beygir, 1.6 litre dizel versiyon 92 beygir güç üretiyor. Versiyonların tüketimi ise benzinde 4,3lt/100km ve dizelde 3,1lt/100km. Tüketim değerlerinin bu denli düşük olmasının altında yatan neden Yeni C4 Cactus’ün muadili olan arabalardan yaklaşık 200kg daha hafif bir araç” dedi.

DSCF5696

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co