Çırakoğlu Yapı Market hizmete açıldı

Anasayfa Esnaf - Oda 13 Nisan 2014
Çırakoğlu Yapı Market hizmete açıldı

Kahramanmaraş’ta 2007 yılında kurulan Çırakoğlu inşaat ta yapmış olduğu çalışmalar ile göz doldurmaya devam ediyor. Çırakoğlu inşaat sektör üzerindeki 25 yıllık deneyimine bir ilk daha katarak Kahramanmaraş merkezde Çırakoğlu Yapı Marketi hizmeti hizmete açtı.

Açılışın ardından konuşma yapan firma yetkilisi Mehmet Ali Çırak: “Kahramanmaraş bir deprem bölgesidir bu nedenden dolayı halkımız inşaat sektöründe oldukça hassas ve duyarlı davranmaktadırlar. Halkımızın bu konuda duyarlı davranmalarında da oldukça haklılar bizler halkımızın hassas olduğu bu konuda konutunda kullanılacak malzemeleri buradaki teşhirimizden görmelerine olanak sağlayacağız diyerek sözlerine devam etti. cra
25 yıllık bir piyasa deneyiminden sonra inşaat olanında şirketleşmeye gittik, İnşaat sektöründe konut üretiminden kalıp, duvar, sıva, seramik döşeme, saha betonu, çevre düzenlemesi gibi inşaat alanlarında işçilik ve ustalık alanında hizmet vermekteyiz. Fakat verdiğimiz hizmetin kalitesi her daim müşteri memnuniyetinden dolayı çırak oğlu inşaatın bir vitrini olması gerektiği yönünde teveccühle ile karşı karşıya kalmaktan dolayı çırakoğlu yapı marketi açma kararı aldık.
Kahramanmaraş’ta birçok yapı market var fakat mevcut firmalarımız tamamı belirli marka ürünleri satarak faaliyetlerine devam etmektedirler. Çırakoğlu yapı market olarak bizler ise bir konut için gerekli her ne varsa bu ürünleri bünyemizde bulunduruyor, müşterilerimize kıyaslama imkânı sunuyoruz, bu durum bizim farkında lığımızdan sadece biridir. Müşterimiz hayalindeki evin projesini getirir, Çırakoğlu yapı market güvencesiyle evinin anahtar teslim alır, ayrıca müşterimiz inşaatının karkas dediğimiz beton arma kısmını tamamlamış ise bizler inşaatın tüm kısımlarını talip oluyor ve tek elden, kolay ödeme seçenekleriyle hizmeti sunmaya devam ediyoruz.”

“Çırakoğlu Yapı Market bünyesinde Çelik kapı, laminat parke,Hırdavat ürünlerine, duşa kabin, Asma tavan, Seramik, Isıcam çeşitleri,Vitriye malzemeleri, Pvc ürünleri, Mermer ürünlerinden, Ahşap Mobilya ürünlerine kadar malzeme çeşitleriyle halkımıza daha hızlı hizmet vermek için 2014 yılında hizmete açtık.”

Çırak ayrıca Pvc üretimi yaptıklarını belirterek şunları kaydetti: “Aylık 70 dairelik PVC üretimi yapabilecek kapasiteye ulaştık, Kahramanmaraş merkezde bulunan ilçelerimize üretim yapıyorduk, şimdi çevre ilçelere ve yakın komşu illere kendi markamızı göndermeye başladık. Önümüzdeki beş yıl içerisinde Çırakoğlu Pvc olarak kendi markamızı bölgedeki tüm il ve ilçelerimize göndermeyi hedefliyoruz ve bu konuda uzman kadromuz ve alt yapı çalışmalarımızı tamamladık ”
Kendisinin de bizzat işçilikten geldiğini anlatan Çırak:” İşlerin bütün aşamalarını bildiğini ifade ederek, işçi ve ustalarımız hepsi kendi alanında kendilerini iyi yetiştirmiş deneyimli kimselerdir. İşimizi düzenli, eksiksiz ve zamanında yapmak bizim ana prensiplerimizdir. İşini yaptığımız bütün firmalar bizlere memnuniyetlerini bildiriyorlar, çünkü her şeyden önce kalite bizim için referans noktası oluyor” şeklinde konuştu.”
Mehmet Ali Çırak, iş hayatına girişi hakkında ise çarpıcı açıklamada bulundu: “1985 yılında İzmir’de Egekent Konutları yapılırken, ben lise ikinci sınıftaydım. O zamanlar henüz çimento torbasını taşımaya gücüm yetmezken inşaat işçisi olarak çalışmaya başladım. O günden bu yana disiplinli ve düzenli çalışmayla sektörde yerimizi alarak ve işin her aşamasında çalışarak bu günlere kadar geldik.”
İşlerinde modern araç ve gereç kullandıklarını, çalıştırdıkları elemanların mesleğinde nitelikli olmalarına son derece dikkat ettiklerine vurgu yapan Çırak, “Özellikle kullandığımız malzemelerde kaliteden şaşmıyoruz, iş yaptırmak isteyen firmaların bize mutlaka tanışmalarını ve teklif almalarını tavsiye ediyorum.” İnşaat ve PVC departmanında toplam 120 kişi istihdam sağladıklarını kaydetti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co