Çim Hokeyi Takımımız Türkiye 2. si Oldu

Çim Hokeyi Takımımız Türkiye 2. si Oldu

Türkiye Okul Sporları Federasyonunun 2014 yılı Zonguldak’ta düzenlenen Okullar arası Yıldız Kız-Erkek Hokey Türkiye Şampiyonası Muğla Yatağan Bozhöyük Orta Okulu Çim Hokeyi Takımı ile Kanuni Orta Okulu Çim Hokeyi takımı arasında final oynandı. Finalde kaybeden ekibimiz 2. olarak ilimize döndü.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü tarafından gönderilen Kanuni Orta Okulu Çim Hokeyi takımı müsabakalarda üstün başarıyla finale adını yazdırdı. Finalde Muğla Yatağan Bozhöyük Orta Okulu Çim hokeyi takımı ile karşılaşan takımımız zorlu mücadelede beraberlikle ayrıldı. Penaltılara giden karşılaşmada 2. Olarak ilimize döndüler.

Sporcular ve antrenörler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı ziyaret ettiler. İl Müdürümüz Çim hokeyi takımı sporcularına hediyeler verdi. Ayrıca Çim Hokeyi takımı İl Müdürümüze Çim hokeyi sopası(stick)ve çim hokeyi topu hediye ettiler. İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı: “Penaltılarla kaçan şampiyonluk bizi üzse de daha düne kadar ilimizde hiç bilinmeyen İl Müdürlüğümüzün destekleri ile antrenör ve sporcularımızın gayretli çalışmaları sonucu finalleri zorladığımız bir branş haline gelmiş durumdayız. Bu bizi fazlasıyla gururlandırmıştır. Çim hokeyinde bu sporcularımızın ilerde Milli Takımlarda ilimizi temsil edeceklerine inancım sonsuzdur. Ayrıca bundan sonrada çim hokeyine desteğimiz devam edecektir. Toprak sahadan, marangoz yapımı sopalardan gelerek Finalleri yaşatan, antrenör ve sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

çim (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co