CHP KLASİKLERİ

CHP KLASİKLERİ

Kılıçdaroğlu’nun CHP’si her fırsatta hükümete karşı tutumundan vazgeçmiyor.

İstanbul milletvekili Enis Berberoğlu tutuklanmasının ardından, CHP tepkisini sokağa çıkarak yürüyüş ile gösterdi . Kendince adalet arayışın da. Hani diyordun ya adalete milletvekili de olsa hesap vermek zorunda öyleyse bırakta Berberoğlu’ da hesabını versin.

Kılıçdaroğlu diyor ki; ”Körelen vicdanları uyandırmaya yönelik kutsal bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz.”  Sevsinler seni önce kendi vicdanını bir sorgula, vicdan muhasebesi yap. Sonuç hep eksi çıkacak, onu da görmezsin. Kör olmuş vicdanlardan ne beklenir ki?

Gezi olaylarında dış mihrakların ve içerde ki maşaların devleti milyarlarca zarara uğratan bir ağacı bahane ederek devleti yıpratmaya çalışan çapulcularla beraber oldun. O zaman neden devletinin yanında olmadın?  Yürüyüş yapmadın? Dahası var. Polisin canla başla mücadelesine “Hesap vereceksiniz.” diyerek tehditler savurdun. Her fırsatta ülkeni şikâyet ederek AB’den Batı’dan medet umdun. Devletine karşı her yapılan hainliğin arkasında olarak onlara destek verdin.

FETÖ’cü hainlerce durdurulan MİT tırları görüntülerini Can Dündar’a servis eden kendi milletvekilin Enis Berberoğlu’na bir lideri olarak hiç sesin çıkmadı, bir uyarı vermedin. Adalet hesap sorunca mı sesin çıktı? Paniklemen niye ki? Yoksa senin de mi parmağın var?

PKK cenazelerinde boy gösteren milletvekillerine sesin çıktı mı?

ABD, AB ve NATO’nun Türkiye üzerine baskı kurmaları için ne diller döktün. Kendi ülken işgal edilse bundan mutluluk duyacak, işgalciler tarafında olacaktın.

PKK uzantısı PYD’yi terörist kabul etmedin, kahraman gibi gördün.

Türkiye’ye karşı her oynanan oyuna göz yumdun, oyun kuranların karşısına çıkıpta bir boy göstermedin, içinde yaşadığın vatanın için savunma rolü üstlenmedin de milletvekilin tutuklanınca mı canın acıdı? Bu böyle olmaz Kılıçdaroğlu FETÖ’nün casusluk faaliyetlerine ortak oluyorsunuz.

Ey Kılıçdaroğlu Vatan’ı istila etmek isteyen dış güçlerin kuklası olan FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz darbe girişiminde sesin kısıldı, yürüyüşe çıkmadın da şimdi neden yürüyüş sevdalısı oldun?

Bu aziz millet yaptıklarını unutmaz Kılıçdaroğlu; meydanlarda CHP- PKK flamalarını Öcalan posterlerinin sergilendiği mitinglerin unutulmadı.

Bu yürüyüşünüzün adı “Adalet Yürüyüşü” . Adalet istiyorsunuz ya öyleyse bırakında Enis Berberoğlu’nun hesabını adalet görsün.  Meşru zeminler içinde mitingler ve yürüyüşler tertiplemek en tabii anayasal hakkınız buna sözümüz yok…

Lakin bu yürüyüşünüzün arkasında farklı amaçlarınız varsa yol yakınken dönün…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co