CHP Heyeti KMTSO’yu ziyaret etti

CHP Heyeti KMTSO’yu ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili adayları ve partiden oluşan bir heyet KMTSO’yu ziyaret etti.

KMTSO Yönetim Kurulu Toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Karaküçük, milleti TBMM’de temsil etmek adına yola çıkan milletvekili adaylarının hepsine başarılar diledi. Kahramanmaraş’ın ekonomik anlamda geldiği noktalara temas eden KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük: “Şu anda ekonomik anlamda Türkiye’nin en büyük illeri sıralamasındayız. Lider konumda olduğumuz sektörler var. Aldığımız her krediyi son kuruşuna kadar tekrar yatırıma harcadık. Gelişen teknoloji sayesinde ve içimizde bitmeyen üretim aşkı ile çalışıyoruz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili adayı Kamil Dalkara’da, TBMM’de her kesimi temsil edeceğine vurgu yaparak: “Bizde bu nadide şehrin daha da kalkınması için elimizden geleni yapacağız. Sanayicilerin her zaman yanında olacağız” dedi.

Ziyarette CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ünal Ateş, 1. Sıra Milletvekili adayı Kamil Dalkara 2.sıra Milletvekili Adayı Nilden Beyazıt Postalcı, 3. Sıra adayı Eylem Çağraş, 4. Sıra adayı Emre Kazancı, 5. Sıra adayı Kibar Özdemir, hazır bulundu.

chptop (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co