Ceyhan: “Öğrencilerimizi motive ediyoruz”

Ceyhan: “Öğrencilerimizi motive ediyoruz”

Ceyhan Özel Öğretim Kursu Müdürü Mehmet Ceyhan:

“Öğrencilerimizi motive ediyoruz”

ONİKİŞUBAT/ Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Tekerek yolu üzerinde bulunan Ceyhan Özel Öğretim Kursu Müdürü Mehmet Ceyhan, NFK Kültür merkezinde öğrencileri ile velilerini bir araya getirerek motivasyon toplantısı yaptı.

Mehmet Ceyhan Kahramanmaraş Gazetesine yaptığı açıklamada: “Kurumumuz Ceyhan Özel Öğretim Kursu olarak 9, 10, 11, 12 ve mezunlara yönelik eğitim vermekteyiz. 7 Ocak Cumartesi günü Necip Fazıl Kısakürek kültür merkezinde verdiğimiz seminerde veli-öğrenci iletişimi, sınav kaygısından kurtulmayı, sınava yakın zamanda neler yapacaklarını öğrenmelerini hedefledik. Yavaş yavaş öğrencilerimizde yorulma, bıkkınlık başlamıştı. Bu süreci daha motive olmuş halde geçirdiklerinde başarı kaçınılmaz olacaktır.

Ceyhan1

Ceyhan: “Önümüzdeki günlerde öğrenciler sömestr tatiline girecekler. Velilerimize tavsiyelerimiz, öğrencilerin karnelerini ödülle taçlandırmaları, öğrenciler arasında kıyaslama yapmamaları, düşük notları olan öğrencilerin pozitif yönlerini öne çıkararak ve hedef göstererek çocuklarımızın bilinçaltına yerleştirmeleridir. Emin olunuz ki her öğrenci zekidir. Bizler bu süreçte gerek kurs merkezinde gerekse rehberlik anlamında ailelerimizin ve öğrencilerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co