Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Kahramanmaraş’ta

Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Kahramanmaraş’ta

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Kahramanmaraş’ta.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Hizmet Binası, Elbistan Tapu ve Kadastro Hizmet Binası açılışı ve Kahramanmaraş’ta yapılacak olan Çevre ve şehircilik Çalıştayı için Kahramanmaraş’a gelen Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ilk olarak Kahramanmaraş Valiliğini ziyaret etti.

     Özhaseki buarada yaptığı açıklamada ; “AK Parti hükümeti olarak Kahramanmaraş’ın yeri hepimizce ayrı, hükümet olarak ta Kahramanmaraş’a bakışımız farklı.  En zor günlerde bile en yüksek oranda destek veren Kahramanmaraş için ne yapsak azdır, böyle bakıyoruz. Kahramanmaraş’a hizmet etmek bizim için bir şereftir.  Kahramanmaraş’a ne yapacağımız konusunu çevre çalıştayında  istişare edip ona göre yapılacak olanlara karar vereceğiz” dedi.

Özhaseki;  “Dost Köyüne bahanesiz gelinmezmiş, bugün bir bahane ile buradayız.  Kahramanmaraş’a hizmet etmek bizim içinde bir şeref. Zaten AK Parti hükümeti olarak Kahramanmaraş’ın yeri hepimizce ayrı, hükümet olarak ta Kahramanmaraş’a bakışımız farklı.  En zor günlerde bile en yüksek oranda destek veren Kahramanmaraş için ne yapsak azdır, böyle bakıyoruz. Bugün bir taraftan il müdürlüğümüzün, ilçede ki tapu müdürlüğünün açılışını yaparken, bir taraftan da Kahramanmaraş’ta gelenek haline gelen çalıştayın yapılması söz konusu. Birçok sorun da sizler tarafından tespit edilmiş. Bunlar hususunda, neler yapabileceğimiz konusunda birlikte tartışıp istişare edeceğiz. Yol üzerinde de hareket edeceğiz. Belediye başkanları ile bir araya geleceğiz, haliyle belediyecilik bir tecrübe işi, nihayetinde 21 yıl belediye başkanlığı yapmış birisi olarak arkadaşlarımla tecrübelerimi paylaşmaya çalışacağım. Bunun yanı sıra bakanlığımızın imkânlarından, hükümetimizin imkânlarından Kahramanmaraş’ı nasıl istifade ettiririz konusunda tartışacağız” dedi

Bakan daha sonra Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Hizmet Binası, Elbistan Tapu ve Kadastro Hizmet Binası açılışını gerçekleştirdi.

Bakan Özhaseki’nin Kahramanmaraş Valiliği ziyaretine, Kahramanmaraş Milletvekilleri, TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Belediye Başkanları, Ak Parti il, ilçe Başkanları da katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co