Cengiz; “Fahri Kahramanmaraşlıyım”

Cengiz;  “Fahri Kahramanmaraşlıyım”

Türkiye İş Bankası KOBİ ve İşletme Bankacılığı Bölüm Müdürü ve Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Cengiz;

“Fahri Kahramanmaraşlıyım”

 

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş’ta İş Bankası Şube Müdürlüğü görevinde birçok dost edinen Türkiye İş Bankası KOBİ ve İşletme Bankacılığı Bölümü’ne Bölüm Müdürü ve aynı zamanda da Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi olan Ömer Faruk Cengiz, Kahramanmaraş Gazetesi’ne bir nezaket ziyaretinde bulundu.

İş Bankası Kurtuluş Şube Müdürü Eren Topaloğlu ile birlikte Kahramanmaraş Gazetesi’ne gelişinde Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan, Genel Yayın Koordinatörü Niyazi Kara ile gazete çalışanları karşıladı.

Gaziantep toplantısından bir gün önce ilimize gelen ve Kahramanmaraş’taki dostlarını ziyaret eden Ömer Faruk Cengiz, “Biz Maraşlı olduk. Çocuklarım ve eşim Maraş dediğimiz zaman bir başka duygulanıyoruz. Biz Fahri Kahramanmaraşlıyız” dedi.

İş Bankası Kahramanmaraş Merkez Şubesi Müdürlüğü yapan ve Kahramanmaraşlılarla kısa sürede kaynaşan bir çok dostu ile ilişkisini devam ettiren Ömer Faruk Cengiz: “1974, yılında Ankara’ da doğdu. Ömer Faruk Cengiz, 1998 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1999 yılında Türkiye İş Bankası A.Ş. Konya Şubesinde Kredi Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayan Cengiz, Büsan/ Konya Şubesinde Kredi Uzmanı, Ticari Bankacılık Satış Bölümü Kayseri Bölge Müdürlüğü’nde Bölge Müdür Yardımcısı, Kahramanmaraş Şubesinde Şube Müdürü, Gaziantep Bölge Satış Müdürlüğü’nde Bölge Müdürü, Konya Ticari Şubesinde Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 27.04.2017 tarihinde KOBİ ve İşletme Bankacılığı Bölümü’ne Bölüm Müdürü olarak atandı. Cengiz, 12 Haziran 2017 itibariyle Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

Kahramanmaraş Gazetesi ziyaretinde bizim kanalımızla göremediği dostlarına da selamlarını gönderen Cengiz, yakın da yeniden Kahramanmaraş’a bir ziyaret yapacağım” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co