Çeleğen’dan Ünal’a hayırlı olsun ziyareti

Çeleğen’dan Ünal’a hayırlı olsun ziyareti

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen ve beraberinde belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve teşkilat üyelerinden oluşan heyet AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, beraberinde kalabalık bir heyetle AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı ve Parti Sözcülüğü görevine getirilen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ı AK Parti Genel merkezinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Belediye Başkanı Nursi Çeleğen’i ve beraberindeki heyeti, toplantı salonunda karşılayan Ünal Ekinözü ilçesinden gelen misafirleri tek tek tokalaştı. Burada bir açıklama yapan Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Kahramanmaraş’ımızın ve ilçelerimizin ‘medar­ı iftiharımız’ Sayın Bakanımız Mahir Ünal’a, “Muhtarlarımız, belediye meclis üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte hayırlı olsun dileklerinde bulunmak için Ankara’ya geldik. Mahir Ünal Bey’in yeni görevinin şahsına ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahir Ünal’ın da söylediği gibi Kahramanmaraş, şuanda AK Parti’yi çok güzel temsil ediyor. Hem Genel Başkan Yardımcımız, hem Başbakan Yardımcımız, hem İçişleri Komisyon Başkanımız var bizde inşallah Ekinözü ilçesi olarak durmak yok yola devam diyoruz. Hep birlikte İnşallah Kahramanmaraş’ımızı ilçelerimizi hizmete doyuracağız. Bizimle buraya gelen Mahalle Muhtarlarımıza, Belediye Meclis üyelerimize, Ekinözü AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile yönetimindeki Arkadaşlara Teşekkür ediyorum” dedi.

Ekinözü-Belediye-Başkanı-Nursi-Çeleğen-ve-beraberinde-belediye-meclis-üyeleri (1)

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal ise, AK Parti, bugüne kadar bu milletin bütün derdini, hassasiyetini, sevincini ve heyecanını, bu milletin geleceğe dair ne kadar tahayyülü ve tasavvuru varsa hepsini taşıdı, temsil etti ve o yüzden de milletin teveccühü AK Parti’nin yanında oldu. Yani, AK Parti’nin 15 yıldan beri seçim kazanması bir tesadüf değil. Milletin teveccühü ile gerçekleşen milletin onayı ile sandıkta verdiği destekle bizler, millet için yolumuza devam ediyoruz. AK Parti, partilerden bir parti değildir. AK Parti, bir millet hareketidir. AK Parti’nin kumaşını millet dokudu, hamurunu millet yoğurdu. Ve yönünü de hamdolsun millet belirledi. Bizler sizlerle bir araya geldiğimiz zaman masanın bu tarafı öbür tarafı diye bakmıyoruz. Biz, milletle bir araya geldiğimiz zaman kendimizi düzeltmek ve kendimize çeki düzen vermek için bir aynaya bakar gibi hamdolsun milletimize bakıyoruz. Bu mevkiler ve makamlar, bizim babamızın malı değil. Milletin bize emanet ettiği, sorumluluk yüklediği yerler. Bu yüzden de bu sorumluluk, mevkilerinin ateşten bir gömlek olduğunu her zaman ifade ettim ve bunun da bilincinde oldum. Sizlerin desteği ve bu yolda duası ile yardımı bizler için çok kıymetli” dedi.

Ekinözü-Belediye-Başkanı-Nursi-Çeleğen-ve-beraberinde-belediye-meclis-üyeleri (2)

Türkiye’nin, şuanda zor bir süreçten geçtiğini ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal; “Türkiye şuanda zor bir süreçten geçiyor ama hamdolsun kaptanımız sağlam. Bu gün, toplumların ve milletlerin en çok ihtiyaç duyduğu şey nedir? Dünyanın şuanda yaşadığı ve önümüzdeki süreçte de yaşanacak sıkıntılarda, o dalgalı denizlerde ülkelerin en çok ihtiyaç duydukları güçlü, deneyimli, dalgalı denizleri iyi tanıyan bir kaptanın olmasıdır. Biz hamdolsun Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Ekinözü-Belediye-Başkanı-Nursi-Çeleğen-ve-beraberinde-belediye-meclis-üyeleri (4)

Kahramanmaraş’ın, Türk siyasi tarihinde en iyi yerde temsil edildiğini ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, “İnşallah bundan sonraki süreçte Kahramanmaraş özelinde baktığımızda şuanda Kahramanmaraş Türk siyasetinde en iyi yerde. Hem Başbakan Yardımcısı ile Türk siyasetinde temsil ediliyor olması, hem TBMM’de İçişleri Komisyonu gibi önemli bir komisyonla temsil ediliyor olması, hem genel merkezde Genel Başkan Yardımcılığı ve Parti Sözcülüğü gibi bir pozisyonla temsil ediliyor olması Kahramanmaraş’ımızı çok güçlü bir noktaya getirdi. İnşallah bundan sonraki süreçte de Kahramanmaraş’ımızın siyasetteki ağırlığı artarak devam edecektir. Çünkü bu davaya ve Recep Tayyip Erdoğan’a başından beri en büyük desteği Kahramanmaraş vermiştir. Kahramanmaraş’ın da Cumhurbaşkanımızın kalbinde özel bir yeri vardır. Çünkü Kahramanmaraş, bu davanın eskimeyen ocaklarından bir tanesidir. Hatta bu davanın ruh köküdür. Ben başta Ekinözü Belediye Başkanımız Nursi Çeleğen olmak üzere Mahalle muhtarlarımıza, Belediye Meclis üyelerimize, AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ilçe Başkanlarımıza ve yönetimine buraya kadar geldiği için hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co