Çelebi Elektrik ve Avize Showroom açıldı

Çelebi Elektrik ve Avize Showroom açıldı

Kahramanmaraş Merkez Dulkadiroğlu İlçesi’nde Çelebi Çelebi Elektrik ve Avize Showroom düzenlenen kokteyle hizmete açıldı. Hem modern hem de klasik avize sevenler için alternatiflerle dolu showroom, Kahramanmaraşlıların yeni mekanı olacak tarzda             dizayn edildi.

Aydınlatma ve avize sektöründe faaliyet gösterecek olan Çelebi Elektrik ve Avize Showroom Menderes Mahallesi 7. Sokak No: 1’de çok sayıda elektrikçinin yanısıra davetlilerin de katılımı ile açıldı.

Çelebi Elektrik ve Avize Showroom açıldı (2)

Tek katlı showroom’uyla hizmet verecek olan Çelebi Elektrik ve Avize Showroom açılışına Askerlik Şube Başkanı Aylin Atakut, Elektrikçiler ve Bobinajcılar Odası Başkanı İsmet Düzkale, sektör temsilcileri ve davetliler katıldı. Avize çeşitlerinin yanı sıra lamba gruplarının da bulunduğu showroom da birbirinde şık avizelerin görünümü açılışa katılan davetlilerin ilgisini çekti.

Açılışta konuşan Çelebi Elektrik ve Avize Showroom İşletmecisi Mehmet Çelebi, Yıllarca Çelebi Elektrik olarak halkımıza hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Yenilikçi ve kalite anlayışıyla hizmet vermeye devam edeceğiz.  Birbirinden şık tasarımlara sahip çeşitli avize ve ışıklandırma sistemlerinin bulunduğu Showroom’u Dulkadiroğlu ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Çelebi Elektrik ve Avize Showroom açıldı (3)

Tüketicilerin artık daha iyi bilinçlendiğini belirten Çelebi, “Biz müşterilerimize teknik ekibimizin desteğiyle mekânına en uygun ürünü tercih etmesini sağlayacağız. Ortak yaşam alanı olan evlerde, aydınlatma ve avizenin insan ruhuna olan olumlu etkilerinin birçok kişi tarafından iyi bilindiğinin bilincindeyiz”

Çelebi Elektrik ve Avize Showroom açıldı (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co