Çanta’da modanın öncüsü; “Zirve Çanta”

Çanta’da modanın öncüsü; “Zirve Çanta”

15 yıldır sektörün içinde olan Zirve Çanta, Modanın öncüsü olan markaları Kahramanmaraş’a getirerek müşterilerin hizmetine sunuyor.

Bayan, okul, bavul, seyahat, el çantası, cüzdan ve Kemer çeşitleriyle Kazancı Otel’in üstünde hizmet veren Zirve Çanta, modayı takip ederek müşterileri için marka çantaları en uygun fiyata satışa çıkarıyor.

Zirve Çanta işletme sahibi Hüseyin Yaylagediği; “15 yıldır bu sektördeyiz. Müşterilerimiz modayı takip ettiğini biliyoruz. Bunun için modanın öncüsü tüm markaları getirterek uygun fiyatlara müşterilerimize satışa çıkarıyoruz” dedi.

Bayram ve Okul sezonunun iyi geçtiğini belirten Yaylagediği; “Zirve Çanta olarak Bayram da ve Okul sezonunda büyük indirimler yaparak müşterilerimizin takdirini kazandık. Bayram da ve Okul sezonunda yoğun bir zaman geçirdik. Güzel satışlarımız oldu, ayrıca müşterilerimizde bu fiyatlardan memnun kaldı. Önemli günlerde yaptığımız indirimlerle müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz. Zirve Çanta olarak her zaman uygun fiyata modanın öncüsü çantaları getiriyoruz” dedi.

zirve-canta-6

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co