Çantacılarda satışlar durma noktasına geldi

Çantacılarda satışlar durma noktasına geldi

Selçuk Sitesinde hizmet veren Canan Çanta sahibi Hüseyin Yaylagediği, çanta satışlarının durma noktasına geldiğini belirtti.

15 Temmuz darbe girişiminden sonra ekonomimizi bozmak için dış güçlerin uğraştığını belirten Canan Çanta sahibi Hüseyin Yaylagediği, “Ülkemizde oynanan oyunların farkındayız. Şu aralar satışlarda sıkıntı yaşıyoruz. Hem piyasaların durması hem de bu zamanlarda duran piyasaların ikisi birden gelmesi bizi etkiledi. Fakat biz devletimizin arkasındayız” dedi.

Selçuk sitesinin eski halinin kalmadığını yakınan Yaylagediği; “Selçuk sitesi eskiden güzel görünümü ile şehrin göz bebeklerinden biriydi. Eski görüntüsü kalmadığı gibi müşterilerde gelmez oldu. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de sitenin pis koku ve temizlenmemesinden kaynaklanıyor. Selçuk sitesinin kentsel dönüşüme gitmesi belki buraları tekrar canlandırabilir” dedi.

Zemin katların 3 – 4 bin TL’den gittiğini belirten Yaylagediği; “Selçuk sitesinde zemin katlarını çok uygun fiyatlara veriyorlar. Buraların tekrar canlanması işlerimizin tekrardan canlanmasını etkiler” dedi.

Piyasadan daha ucuzlara çanta verdiklerini dile getiren Yaylagediği, “Biz uygun fiyata çantalar veriyoruz. Vatandaşlar dışarıdaki çantacılardan alıyor 50 TL’ye biz satıyoruz 15 TL’ye. Arada büyük fark var. Biz toptan ürünler sattığımız için piyasadaki ürünlere göre çok daha ucuza veriyoruz. En uygun ve kaliteli ürünleri biz üretiyoruz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co