Çağlayancerit Festivalle Çağladı

Çağlayancerit Festivalle Çağladı

 

ÇAĞLAYANCERİT/ Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesi de Çağlayancerit 5. Ceviz ve Kültür festivali iki gün üst üste verilen konserler “Çağlayarak” gür sesini her yere duyurdu.

30 Eylül – 1 Ekim 2017 tarihleri arasında Çağlayancerit ilçesinde düzenlenen festivale Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bandosu eşliğinde yürüyüş ile başladı.

çağlayancerit1

Çağlayancerit Belediyesi önünde toplanan vatandaşlar: İlçe Kaymakamı Ercan Öter , Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri M.Uğur Dilipak, İmran Kılıç, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, vatandaşlar festival alanına kadar yürüdü.

çağlayancerit2

İlk gün: Sevcan Orhan, İrem Demirci, Zafer Bertizlioğlu, Hüseyin Kağıt, Yusuf Konaşoğlu konseri ile sahne alarak ilçe halkını coşturdu.

çağlayancerit3

Televizyon kanallarında canlı yayın ve gün boyu devam eden etkinliklerle Çağlayancerit halkı festival ile çağladı.

Çağlayancerit Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki: “Belediye kasasından bir tek kuruş çıkmadan bu festivali yaptık, sanatçılarımıza sponsor olan, genel giderlere sponsor olan ilçe halkımıza, esnafımıza ve bizlere destek veren herkese gönülden teşekkür ediyoruz.

çağlayancerit4

Çağlayancerit cevizini dünyaya duyurmak ve ilçemizde kaplama ceviz bahçeleri kurulması için yoğun çaba harcıyoruz, Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile mahallerimize yol hizmetlerimiz devam ediyor ve her geçen gün daha güzel olacaktır” dedi.

çağlayancerit5

 

çağlayancerit6

 

çağlayancerit7

 

çağlayancerit8

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co