Büyükşehir’in mahalle iftarına yoğun ilgi

Büyükşehir’in mahalle iftarına yoğun ilgi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi mahallelerde gerçekleştirdiği iftar yemeğine bir yenisini daha ekledi.

Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğünce Senem Ayşe Mahallesi Rıdvan Hoca İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde gerçekleştirilen iftar yemeğinde mahalle sakinleri katıldı.

Burada mahalle sakinlerine hitap eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayına kavuşmuş olmanın heyecanını yaşıyoruz.

büyükiftar (2)

Bu ayda insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış hem de aç ve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar.

Büyükşehir Belediyesi olarak milletçe sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın en üst noktaya çıktığı bu kutlu zaman dilimini iyi değerlendirerek yardıma muhtaç vatandaşlarımızı gözetmeye, onlara sahip çıkmaya devam edeceğiz. Ramazan ayının barış, kardeşlik ve bereket iklimini tüm benliğimizle idrak edip yaşanması için gayret göstereceğiz.

büyükiftar (3)

Halkımıza hizmetin en iyisini sunma gayretindeyiz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu vesile ile hepinizin Ramazan’-ı Şerifinizi kutluyor, dualarınızın ve oruçlarınız kabul olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Başkan Erkoç’un konuşmasının ardından Grup Visal sahne aldı ve birbirinden güzel ezgilerle Senem Ayşe Mahallesi sakinlerine bir ilahi konseri sundular.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co