Büyükşehire Makina !

Büyükşehire Makina !

-MST İŞ MAKİNASI TESLİMATLARI

-ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE ARTVİN

İL ÖZEL İDARESİ DE MST’Yİ TERCİH ETTİ

SANKO Holding’in iş makinaları sektöründeki şirketi Sanko Makina tarafından MST markası ile üretilen kazıcı yükleyiciler, özel sektörün yanı sıra, kamu tarafından da tercih ediliyor.

Adana Büyükşehir Belediyesi, Başkan Hüseyin Sözlü ve ekibinin, İnşaat Fuarı’nda ziyaret ettiği Sanko Makina standında yakından inceleme fırsatı bulduğu yerli üretim MST marka kazıcı yükleyici iş makinalarından iki adet teslim aldı.

adanabuy (2)

Artvin İl Özel İdaresi’ne de kırsal altyapı hizmetlerinde kullanılmak üzere, düzenlenen törenle MST marka 3 kazıcı yükleyici iş makinası teslim edildi.

İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törene, Artvin Valisi Kemal Cirit, Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Dilberoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Yazıcı, meclis üyeleri, encümenler, daire amirleri, kurum çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı.

SANKO MAKİNA

Sanko İş ve Tarım Makinaları, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde 42 bin metrekare alanda kurulan üretim tesislerinde pazar ve müşteri talepleri doğrultusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu yüksek performanslı iş makinaları üretimi gerçekleştiriyor.

MST markası ile üretilen kazıcı yükleyici, teleskopik forklift ve mini ekskavatörlerin konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co