Büyükşehir’den Yaşlılara Ziyaret

Büyükşehir’den Yaşlılara Ziyaret

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin Akıllı Yaşlı Bakım ve Koordinasyon Merkezi tarafından hizmet verdiği yaşlılar evlerinde tek tek ziyaret edildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Yaşlı Destek Projesi kapsamında Akıllı Yaşlı Bakım ve Koordinasyon Merkezi’nce hizmet verilen yaşlıları evlerinde tek tek ziyaret ettiklerini belirten Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Taşkıran, yaşlıların bu hizmetten oldukça memnun olduklarını söyledi.

Daire Başkanı Taşkıran konuya ilişkin yaptığı açıklamada: “Büyükşehir Belediye Başkanımızın eşi Derya Kamalak Erkoç hanımefendi ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Yaşlı ve Engelli Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sebiha Başaran hanımefendi ile birlikte Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından jüri özel ödülü alan YADES projemiz kapsamında evlerine hizmet verdiğimiz yaşlılarımızı ziyaret ettik.

yaşlı ziyaret (10)

‪Sosyal belediyecilik alanında büyük önem verdiğimiz projelerden biri olan Akıllı Yaşlı Bakım ve Koordinasyon Merkezimiz günlük yaşam faaliyetlerini tek başına sürdüremeyen, evde bakım hizmetine ihtiyaç duyan; yaşlı vatandaşlarımızın sağlık durumları, kişisel bakımları ile yaşadıkları evin temizlik ihtiyaçları ve sıcak yemek ihtiyaçları bu merkezimiz tarafından karşılanıyor. Emeği geçen herkese en kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz. Evlerinde ziyaret ettiğimiz yaşlılarımız bu hizmetten oldukça memnun olduklarını ifade ederek bizlere teşekkür ettiler. O yaşlılarımızın dualarını almak bizim için ödüllerin en güzelidir” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co