Büyükşehir’den proje hazırlama eğitimi

Büyükşehir’den proje hazırlama eğitimi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Avrupa Birliği hibe programına yönelik Belediye, Valilik ve Halk Sağlığı proje koordinatörlerine proje hazırlama eğitimi verildi.

Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği proje hazırlama eğitimine Kahramanmaraş Valiliği Dulkadiroğlu Kaymakamlığı, Onikişubat Kaymakamlığı, Kahramanmaraş Halk Sağlığı, Dulkadiroğlu Belediyesi, Onikişubat Belediyesi, Elbistan Belediyesi, Türkoğlu Belediyesi, Afşin Belediyesi, Göksun Belediyesi, Andırın Belediyesi, Ekinözü Belediyesi, Çağlayancerit Belediyesi, Nurhak Belediyesi ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi proje koordinatörlerinin katıldığı program AB Proje Uzmanı Murat Özçelebi tarafından gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasında kürsüye gelen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya, Büyükşehir Belediyesi olarak Kahramanmaraş’ın gelişimi adına gayret ettiklerini ifade ederek: “Avrupa Birliği Bakanlığı işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz bu AB Hibe Programlarına Yönelik Proje Hazırlama Eğitimi programında bu konuda görev yapan arkadaşlarımıza eğitim verilecek. Bu eğitimin sonunda siz katılımcılara katılım belgeleri verilecek. Bu eğitimin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Açılış konuşmasının ardından AB Proje Uzmanı Murat Özçelebi proje hazırlanması konusunda eğitim verdi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Araştırma Geliştirme ve Dış İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen eğitimin ardından katılımcılar Katılım Belgesi takdim edildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co