Büyükşehir’den Hasta Kadınlara 8 Mart sürprizi

Büyükşehir’den Hasta Kadınlara 8 Mart sürprizi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 8 Mart Dünya kadınlar Günü dolayısıyla Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yatan kadın hastalara sürpriz bir ziyarette bulundu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü ile Tıp Fakültesi Öğrenci Topluluğu’nun birlikte düzenledikleri etkinlik çerçevesince Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yatan kadın hastalar ziyaret edilerek gül verildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un eşi Derya Erkoç, AK Parti Meclis Üyesi Yasemin Ayranpınar, Kadın ve Aile Şube Müdür Ayşe Taşkıran, KADEM Temsilcisi Mutlu Aslantürk ile birlikte Tıp Fakültesi’nde yatan kadın hastaları tek tek ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunup, gül vererek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar.

Ziyarete ilişkin görüşlerini dile getiren Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Taşkıran: “ Fedakârlıkları, emekleri, sevgileri ve mücadeleleriyle insanlığın umudunu yeşerten tüm kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Tıp öğrencileri topluluğuyla ortaklaşa düzenlediğimiz bu programda hastanede yatan kadın hastalarımıza moral ziyaretinde bulunarak kadınlar gününü kutladık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co