Büyükşehir Projelerim-3

Büyükşehir Projelerim-3

Büyükşehir – Büyük Projeler- Sizlerden aldığımız güçle Kahramanmaraş’ı dünyaca tanınan bir kent yapmaya talibiz …

Kulaklarıma halkımın sesi geliyor:”Bizim başkan büyük başkan” adam gibi adam, koç gibi başkan !.. ( bu hava ile Roma’yı bile yakarım)

Ak Belediyeler, Mutlu İnsanlar.. sizin için Bekir başkan yeter !..başkan bizim başkan !.

Yeni Türkiye yolunda : Bi’daha Kahramanmaraş Bekir başkan geliyor..

2019 Büyükşehir belediye başkanlığına aday oldum, projelerimle geliyorum beni mahçup etme Kahramanmaraş !.. bizde proje çok !..

Kıymetli Hemşerilerim, Sizden aldığım güçle Büyükşehir Büyük Projelerle geliyorum..

Bir çırpıda: Sosyal Belediyecilik, uydu Kentler, Ulaşım, Kültür Sanat, Teleferik, Turizm, Yapay Plaj, Alt yapı, Spor, Kentsel Dönüşüm, Her noktaya hizmet , ulaşımı… Büyük dönüşüm başlıyor dedim ve birinci yılımda ikinci yılımda yapacaklarımı sizlere iki günden beri anlattım..

Projesi olan : Projesini konuşur, boş adamlar ise iftira atarlar ben onlara girmiyorum..

Bugün ise 3. Yılda yapacaklarımı anlatacağım: Bugünden başlayarak bana destek vereceksiniz, Ak Partiden Kahramanmaraş Büyükşehir belediye başkanı olacağım proje dönemi bizimle başlayacak..

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayım, bize görev verilirse: Turizm Projeleri ile geliyorum.. Turizm: Kaplıca, İçme, Kış Turizmi, Yayla, İnanç Turizmi, doğa turizmi… ve daha fazlası..

Namık kemal Mahallesini tamamını kentsel dönüşümden yıkarak, GERMANICIA Antık Kentini ortaya çıkararak burasını dünya turizmine açacağım..

7 bin yıllık tarih yeniden yaşanmaya başlayacak.. Kahramanmaraş’ın hafızasına yolculuk sürüyor..

Yayla Turizmi: Kahramanmaraş Doğu Akdeniz’in yaylası olacak..Su kanalları etrafı , doğal sularımız, göllerimiz, mesire alanı olacak. Su diyarı Kahramanmaraşlı su ile tanışacak.. Klavuzlu Sulama Kanalı etrafı Rekreasyon alanı olacak.. hedefimiz hizmetin en iyisi yeni Kahramanmaraş, Yeni Kahramanmaraş ile yeni Türkiye 2023 hedefine ulaşacağız..

Termal Turizm ve Beşyıldızlı Termal Keyfi, Ahirdağı yedikuyularda kayak keyfi.. yani gün içinde yedikuyularda kayak yapan sprocumuz akşam termal keyfini çıkacak..

Kış Turizmi çok önemli: Dünya genelinde yarışmaları yedikuyularda yapacağım.. Burası Türkiye’in kayak merkezi olacak.. yedikuyulara ilk etapta 7 adet 5 yıldızlı otel yapacağım..

Eshab-ı Kehf Külliyesi

İnanç turizm merkezi, olacak, Alt yapı, otel, dinlenme ibadet yerlerini hazırlayacağız, inanç turizmi bizim için çok önemli..

Kahramanmaraş’ta özel sektörü teşvik ederek: en az 5 adet 250’şer yataklı 5 yıldızlı otel yapımını sağlayacağız.. Kahramanmaraş Büyükşehir Beldiyesi olarak turizm için gezi otobüslerini hazırlayacağım. Gezmek, konaklamak, dinlenmek tatil yapmak çok önemli,

Bazı işler para ile yapılır !..

Bazı projeler ise kafa ile – akıl ile yapılır.. biz Kahramanmaraş’ın her dönemini ayrı projeler yaparak planladık..

Baraj göllerinde Su Sporları yaparken, yüce dağlarımızda : dağcılık sporu, Dağal güzelliklerimizde ise : Doğa yürüş sporu yaptırarak her yaştan insanı şehrimizde misafir edeceğzi..

Milcandan- hava alanına yamaç paraşutu yarışmaları ile uçmayı sevenleri Maraş’a uçurken, olta balıkçılğını sevenleri ise baraj göllerimizde balık avlama ve karavan kamp yerinde ağırlayacağız..

Kahramanmaraş Türkiye’in ikinci : Antalyası olacak, dizi filmler, sosyal imkanlar, tanıtım, Turizm, İnanç turizmi, yayla, spor ile iç içe dünya da bir marka şehir haline getieceğiz..

Kahramanmaraş’ın Nüfusunu 2023 yılında şehir merkezinin 1,5 milyon olmasını bekliyoruz, çünkü o kadar çok iş sahası açılacak ki her yerden göç alacağız..

Bizim hızımıza ayak uyduran bizimle çalışır, uyduramıyan personeli emekliye sevk ederim..

Ben öyle bildiğiniz bir belediye başkanı olmam, olamam, Genç Mühendislerle , ekonomistlerle çalışacağım, bir fabrika idare eder gibi Büyükşehir Belediye başkanılığı görevini yapacağım..

Üç günden beri projelerimin daha yüzde 10 zor açıkladım, bizde proje çok..

İlk yıl projemizin içine Kahramanmaraş Merkez ve tüm ilçelerin Arıtma Projesini yaptıracağım, baraj göllerine evsel ve sanayi atıkları artık gitmeyecek..

Bu projem hatta ilk projem alacak..

Bir kasa çivi aldım, ilk gün görev başladığım gün ilk çiviyi hemen çakacağım nam kör insanlar, bir çivi çakmadın demesinler..!

Çivim hazır, keserim hazır, hizmette hazırım, destek sizden hizmet üretmek bizden

Yarın ki projelerimizde buluşmak dileği ile iyi günler.

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co