Büyükşehir Nevşehir’de güç depoluyor

Büyükşehir Nevşehir’de güç depoluyor

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele edecek olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor sezon hazırlıkları kapsamında Nevşehir Kampı devam ediyor.

Yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir Avanos’ta sürdüren Mavi Beyazlı ekipte çalışmalar sürerken bir yandan da kadro şekilleniyor. Yeni sezon için yapılan transferlerle takım kurmaya çalışan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor kadrosuna 16 yeni ismi dahil ederek kadrosunu güçlendirdi. Avanostaki kamp çalışmalarını Fethi Çokkeser yönetiminde günde çift idman yaparak yeni sezon hazırlıklarını sürdüren 3. Ligdeki temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da kampı ziyaret eden Kulüp As Başkanı Bekir Kılıç ve Futbol Şube sorumlusu Kaan Kiraz takımın moral ve motivasyonunun üst seviyede olduğunu ve yeni sezona hazır hale geldiğini dile getirdi.

Kılıç, yaptığı açıklamada, “Takıma yeni katılan arkadaşlarımız takıma erken uyum sağlayarak kampa güzel görüntü vermeye başladı. Bilindiği gibi yeni bir ekip oluşturma içerisindeyiz. Teknik ekibimiz ile yapılan istişare toplantıları sonucunda takım oluşturma gayreti içerisinde 16 yeni arkadaşlarımız kadromuza dahil ettik. Nevşehir’de yapılan çalışmalar neticesinde teknik ekibimizin isteği dahilinde eksik bölgelere 2 yada 3 transfer yapmayı düşünüyoruz. Yapılan çalışmalar doğrultusunda ve hazırlık maçları kapsamında eksiklerimizi çözmeye çalıştık. Teknik ekipten gelecek raporlar doğrultusunda transferimizi noktalamayı düşünüp daha güçlü bir kadro ile lige başlamak istiyoruz. Şuanda takımda işler yolunda görünüyor. İnşallah yeni sezona hazır bir şekilde girmek istiyoruz” dedi.

 

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2015-2016 TRANSFER LİSTESİ

SIRA    
NO Adı Soyadı Mevkii
1 HALUK ZEYBEK SAĞ AÇIK
2 YUSUF EFİL ÖN LİBERO
3 HÜSEYİN ÇELİK FORVET
4 MEHMET ÇİLOĞLAN SOL AÇIK
5 ABDULKADİR YILDIRIM STOPER
6 CİHAN İLKME ORTA SAHA
7 AYKUT GÜLER STOPER
8 AHMET ÖLÇEN KALECİ
9 ÖZCAN BOZAN KALECİ
10 DOĞUKAN GENÇ ORTA SAHA
11 BEDRİ EVREN SAĞ BEK
12 SAMİ GÖKTEKE SOL BEK
13 HİCABİ DEMİR SAĞ AÇIK
14 KEREM TULGAR FORVET ARKASI
15 SEYFETTİN SERKAN AKIN SOL AÇIK
16 ÖMER ÇOBAN STOPER

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co