Büyükşehir Belediyesi Kayseri Yolunda kazaya davetiye çıkarıyor

Büyükşehir Belediyesi Kayseri Yolunda kazaya davetiye çıkarıyor

Kahramanmaraş Kayseri Yolu üzerinde orta refüj çalışması yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekipleri  Kurban Bayramı öncesi  kazaya davetiye çıkarıyor.

Kurban Bayramı’na iki gün kala çok yoğun trafiği olan Kahramanmaraş-Kayseri yolu üzerinde sürücülerin tepkisine neden olan  ora refüj çalışmalarının bayram sonrasına bırakılması isteniyor.

Hayvan Pazarına gitmek için Kahramanmaraş  Kayseri Yolu güzergahını kullanan vatandaşlar trafik yoğunluğunda bir de refüj çalışması nedeniyle yolun iki taraflı tek şeride düşürülmesine isyan ettiler. Sürücüler   bu zamana kadar neden bu çalışma yapılmamış. Tam trafik yoğunluğunda çalışma yapılıyor yollar tek şeride düşürülüyor ve adeta kazaya davetiye çıkarılıyor. Bunu hangi akılla yapıyorlar. Burada ölümlü kaza olursa bunun sorumlusu kim olacak. Bir an önce bu çalışma durdurulmalı ve bayram sonrasına bırakılmalı. Yol tekrar iki şerid olarak hizmet vermeli” dediler.

kayseri yolu (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co