Büyükşehir 12 adet cenaze hizmet aracı aldı

Büyükşehir 12 adet cenaze hizmet aracı aldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi halka daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla araç parkına her gün yeni araçlar ekliyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Mezarlıklar Şube Müdürlüğü tarafından kullanılacak olan geçtiğimiz günlerde ihale ile alınan 6 adet cenaze nakil aracı ile 6 adet cenaze yıkama aracı teslim edildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde yer alan tüm cenaze hizmetleri Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Mezarlıklar Şube Müdürlüğü tarafından yerine getirilmektedir. Merkez İlçelerde verilen cenaze nakil ve gasil hizmetlerinin diğer 9 ilçemizde de aynı şekilde yapılması için mevcut bulunan 4 adet cenaze yıkama aracına 6 adet, 15 adet cenaze nakil aracına 6 adet cenaze nakil aracı eklendi.

Alınan 6 adet cenaze nakil aracı Ford Transit çift kabinli olup, 4 er adet cenaze taşıma kapasitesine ve ısı kaybını önleyici soğutma sistemine sahip. 6 adet cenaze yıkama aracı Ford Transit olup, tek kabin oturma yeri bulunmakta, içerisinde şofbeni, yıkama yeri, kirli su tahliye deposu bulunmaktadır. Yıkama aracı şehrimizin en ücra yerlerindeki dar sokaklarına girecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu nakil araçlarımızla gerek şehir içi gerekse şehir dışı tüm nakiller ücretsiz, hızlı ve son derece modern koşullarda yapılacaktır.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co