Büyükbenli ve Gebel ailelerinin mutlu günü

Büyükbenli ve Gebel ailelerinin mutlu günü

Büyükbenli ve Gebel ailelerinin mutlu günü

 

KAHRAMANMARAŞ/ Haller bölgesi esnaflarından ünlü paça ustası Ali Büyükbenli oğlu İlyas Büyükbenli ile Kübra Gebel Büyükbenli’yi evlendirerek yeni bir çekirdek aile meydana getirmenin mutluluğunu yaşıyor..

Kübra ve İlyas Büyükbenli çiftinin düğünleri için Ali ve Şerife Büyükbenli ile İsmail- Ayşe Gebel çiftti Berlin Düğün salonun kapısında dostlarını karşılayarak içeri almaları ile düğün başladı..

Büyükbenli ve Gebel ailelerinin bu mutlu günün görülmeye değerdi..

SONY DSC

SONY DSC

Kahramanmaraş Köy Garajı olarak bilinen haller bölgesinde Maraş Kelle Paçası yapan ünlü kelle paçacı Ali Büyükbenli ‘yi bu mutlu günlerinde hacı arkadaşları , Köy garajı esnafları yalınız bırakmadı..

Köy garajı esnafının büyük ilgi gösterdiği düğün dillere destandı..

Oğlu İlyas Büyükbenli düğün töreni için : Büyükbenli ailesi yakınları , Hacı Arkadaşları, Gebel Ailesinin yakınları ve dostları bir araya gelince davetlileri salon almayarak dışarlara kadar taştı..

Muhteşem düğün sona ermesi ile İlyas ve Kubra Büyükbenli çiftti yeni yuvalarına uçarken Kahramanmaraş’ın en son çekirdek ailesi oldular..

Genç çiftleri tebrik ediyoruz..

 

SONY DSC

Ali Büyükbenli, Eşi Safiye Büyükbenli ve oğlu İlyas ve gelini Kübra Büyükbenili Kahramanmaraş Gazetesi için böyle poz verdiler..SONY DSC

 

 

Berlin Düğün salonunun ünlü müzikseyenleri geceye renk kattı..

SONY DSC

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co