Büyük Şeytan

Büyük Şeytan

BÜYÜK ŞEYTAN, BİLEĞİMİZİ BÜKEMEYECEKSİN

Yeryüzünü fesata vermek için çalışandan daha zalim kim vardır! Onlar ki ortalığı karıştırır, insanlara ve mahsule zarar verirler. Terör çıkartırlar, nesilleri perişan ederler, milli servete zarar verirler, görevlerini ihmal ederler, aynı zamanda bunlar tatlı dillidir, kuzu postuna bürünmüşlerdir. Size dost gibi görünürler. İşte bunlara Allah’tan kork denildiğinde, ben dünyayı düzeltiyorum derler, işte bunlar münafıklardır, bozgunculardır. Varış yerleride cehennemdir.

Bazıları ise nefsini satar, yani Allah yolunda hayatını feda ederler(şehit olurlar), işte onlar da cennetliklerdir. Cennet ne güzel yerdir…

Buraya kadar Bakara 204-207) ayetlerden alıntı yaptım. Ayetin sonunda da derki,  (208/209) Ey iman edenler! Hep birden barışa girin. Sakın şeytanın peşinden gitmeyin. Çünkü o, apaçık düşmanınızdır. Size (Kur’an ve Sünnet gibi) apaçık deliller geldikten sonra, eğer barıştan saparsanız, şunu iyi bilin ki Allah azîzdir, hakîmdir.”

Evet, hüküm net, açıklamaya da gerek yok.

Düşmanımız ise çok. Bir yandan pirincin içindeki beyaz taşlar, bir yandan kefere dört bir yandan hücum ediyorlar ve bazı ahmaklarımızda hedefin Türkiye daha doğrusu İslam Dünyası olduğunu bu olaylara rağmen fark etmiyor!

Şu artık net teröre maşa PKK’  peki ağababaları kim?

TERÖR SALDIRISINI SOKAKTAKİ İNSAN NASIL GÖRDÜ?

Sözü İstanbul’da önceki gün şehit olan kardeşlerimize getirmek istiyorum.  Yazımın başlığını özellikle seçtim.  Gerek şeytan ve gerekse şeytanlaşmış insanlar bizim apaçık düşmanımızdır . Diyeceğim şu ki, terörün arkasında duranlar büyük şeytan ve onun avanesidir, bu çok belli . Yani ABD ve AB ülkeleridir, onların babası ise üst akıldır yani  siyonizmdir.

Bunu sadece ben demiyorum. Olay sonrası facebook hesabından vatandaşlar, bu bağlamda değerlendirmeler yaptı, İşte onlardan bazıları:

“Tek dertleri vatana birşey olmasın…!

İşte o fidanları katlettiler dün akşam, parça parça ettiler analarının kuzularını, kanımız kurusun unutursak, ne istediniz hayatı yaşamamış , gencecik , pırıl pırıl bu çocuklardan, ne istediniz? Kinimiz daima diridir ! Allah’ım onları Peygamber efendimize komşu eyle..( Faruk Demirci)

“Katil, döner öldürdüğü meftanin başına geri gelir ne oluyor diye bakarmıs Amerika ve Avrupada patlattiklari bombaya ilk açıklamayla kınama yapıyorlar ya bire serefsizler o bombayı patlatan maşalara o görevi veren siz değilmisiniz; teröristler daha rahat patlatsin diye terörle mücadele yasası değişecek diyen siz değilmisiniz? Türkün türkten başka dostu yok ama içimizde Türk gibi gözüken can Dündar gibi hainleri temizlemeden dışa kafa tutamayiz  (Ramazan Kaba)

Yılmaz Terliksiz ise, bakın ne yazmış. “Ey Amerika ey Avrupa ve bu ikisinin köpeği PKK hiç hesap etmediğiniz bir şey var. Türkiye 1920 li yıllarda 13 milyon nüfusa sahipti ve hiç bir teknolojisi yoktu ve çok büyük zaferler Kazandı. Şimdi 78 milyonuz ve sabrımızın taşmasına az kaldı Allah şahidimiz olsun ki 15 temmuzda Türkiye’yi fethettik şimdide devletimizin bir işaretiyle DÜNYAYI fethederiz.

Ve bunu kalleşce yapmayız taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmayız. Şehitlerimize Allahtan rahmet kalanlarına baş sağlığı diliyorum.kandiliniz mübarek olsun”. Evet vatandaş böyle diyor.

DUAMIZ SİZİN İÇİN

Ömer Faruk Şirikçi hocamdan Mevlid Kandilinde ki mesajında şehitlere dua etmiş, onu da paylaşıp inşallah yazımızı bitireyim:

“Allahım, mevlid kandilinde Efendimize(sav) inanan onu seven ve canlarını seve seve Allah ve rasulüllah uğrunda vermeye hazır olan bu milletin bağrına terör hançerini saplayan bu hainlare fırsat verme, bin yıldır yürüdüğümüz bu aziz ve mübarek yoldan bizleri döndürme.Allahım seni şahit tutarak,önden giden kahraman şehitlerimizin izinden kıyamete kadar ayrılmıyacağımızı, kafirlerin hayatı sevdikleri kadar şehadete arzulu olduğumuzu haykırıyoruz. Acımızı içimize gömerek kutlu yürüyüşümüzü Hz.Muhammed Mustafa’nın  izinde devam ettireceğimize söz veriyoruz. Bizi sözümüze sadık kıl Yarabbi.

Evet acımız büyük, bu hainlerden hesap mutlaka sorulacak, sonu ne olursa olsun, bedeli ne olursa olsun, asla geriye adım atmayacağız, yemin ediyoruz. Kalın sağlıcakla.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co