Burç İnşaat’tan görkemli gece

Burç İnşaat’tan görkemli gece

KAHRAMANMARAŞ- Burç İnşaat Seramik sektöründe usta ve usta yardımcısı olarak çalışan 480 kişiye Pınarbaşı Hünkar Tesislerinde Sıra geceli bir seminer yaptı.

Merhum Kazancı Bedi arkadaşlarının sıra gecesi ekibi, Graniser Seramik eğitim semineri için geçtiğimiz gün akşam Pınarbaşı hünkar tesislerinde bir raya geldi.

Burç İnşaat yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Timurbank:” Biliyorum, bir çoğunuz inşaattan doğru dan buraya geldiniz, yorgunsunuz, ama bugün sizlere eğitim semineri, sonrasında akşam yemeği, Şanlıurfa Sıra gecesi ekibinin güzel türküleri eşliğinde unutulmaz bir gece yaşatırken, elinizdeki numaralara göre çekilişle , altın, fayans kesme makinası ve çeşitli hediyeler vereceğiz,” dedi.

BURÇ İNŞAATTAN 480 KİŞİLİK SERAMİKTE MODA SEMİNERİ

Bölgenin en büyük yapı marketlerinden olan Burç İnşaat, Graniser Seramikle birlikte “Seramikte Moda ve Müşteri Memnuniyeti “  semineri düzenledi.

Burç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Timurbanga “27 markanın ana bayisi olan firmamız boruda Fırat Boru, PVC de Fıratpen, vanada KAS, kombi ve panel radyatör de ECA ve Pekpan, parkede Çamsan ve Kastamonu Entegre olmak üzere seramikte de Graniser ile ciddi bir ivme yakalamıştır.”

Kalite ve güveni ön planda tutar firmamız hem çalıştığı firmaları hem de müşterilerini iş ortağı olarak görmenin yanında bir aile ortamı sunmaktadır.

Yaklaşık 10 yıldır ürününü sattığımız Graniser; kalitesiyle ve değişik konseptleriyle bizleri mahcup etmemiştir. Serde aşk var sloganı ile çalışmalarını yürüten firmamız ve nihai tüketici olan müşterilerimiz Graniser den çok memnun kalmışlardır.

timur

Bizler ise gerek mimarlarımızla gerekse ustalarımızla bu kaliteli ve estetik ürünleri müşterilerimizle paylaşırken, işçilik hatalarını sıfıra indirme gayesi ile bu seminerleri düzenliyoruz.

Graniser Seramik mağazamıza İtalyan Tasarım 2015 trend ürünlerimizi getirerek yeni konseptimizi tamamladık diyen Timurbanga Müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz” dedi.

Graniser Seramik Pazarlama Müdürü Adnan Yıldız ve yardımcısı Melek Erol ise “1999yılında kurulan Graniser Seramik Fabrikasının 23 milyon m2 üretimle Türkiye de kalite ve güven noktasında ilk 3’e girdiklerini ifade etti.”

Kalite Kontrol Müdürü İsmail Karakuş ise “ Graniser Seramik ürünlerinin kutulama kalipre, tonalite gibi standartlara çok dikkat ettiğini ustaların ise dikkat etmesi gereken hususları tek tek anlatarak ustaların sorularına cevap verdi.

Yaklaşık 480 sektör çalışanlarının katıldığı seminer gala yemeği ve çiğköfteli sıra gecesinden sonra bitti.

timur (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co