Bulutoğlu İlkokulu öğrencilerden Belediyeye ziyaret

Bulutoğlu İlkokulu öğrencilerden Belediyeye ziyaret

Bulutoğlu İlkokulu öğrencileri, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret ettiler.

AK Parti Kahramanmaraş Kadın Kolları Başkanlığı’nca Turizm Haftası münasebetiyle gerçekleştirilen bir programla Bulutoğlu İlkokulu öğrencilerine Kahramanmaraş şehir turu yaptırıldı.

Ziyarete ilişkin görüşlerini dile getiren AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç: “Turizm Haftası münasebetiyle Bulutoğlu İlkokulu öğrencilerimizi müzeler başta olmak üzere gezdirdik. Son olarak öğrencilerimizi Büyükşehir Belediye Başkanlık makamını görmek istediler. Bu bağlamda öğrencilerimizi Belediyemize getirdik ve İstiklal Madalyamızı gösterdik” dedi.

bulutoğlu (7)

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya eşlik ederek, Kahramanmaraş’a Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından verilen Kırmızı Şeritli İstiklal Madalyasını göstererek madalya hakkında bilgiler verdi.

Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetleri ve çalışmaları da anlatan Genel Sekreter Çetinkaya, aynı zamanda çocuklardan gelen soruları da cevaplandırdı.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yasemin Ayranpınar’ın da katıldığı ziyaretin sonunda çocuklara pamuklu şeker, patlamış mısır gibi ikramlarda bulunuldu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co