Bülbül; “Her perde her pencereye uymaz”

Bülbül; “Her perde her pencereye uymaz”

Osmanlı Perde işyeri sahibi Mesut Bülbül;

“Her perde her pencereye uymaz”

 

Müşterileri memnuniyeti üzerine kurulan Osmanlı Perde, eski usulleri bırakarak her müşterinin satış öncesi evlerine dekor çalışması yapıyor.

Her Perdenin her pencereye uymayacağını belirten Osmanlı Perde işyeri sahibi Mesut Bülbül; “Biz Osmanlı Perde olarak satış yapmadan önce müşterilerimizin evlerini dekor ederek buna göre perde almasını sağlıyoruz. Müşterilerimiz mutluysa bizde helal para kazanmışız demektir” dedi.

Osmanlı Perde işyeri sahibi Mesut Bülbül; “Yirmiiki gün Mahallesi Mevsim Sitesi altında Osmanlı Perde olarak hizmet veriyoruz. 2016 yılının ilk çeyreğinde kurulup Kahramanmaraş piyasasındaki yerimizi aldık. Mağazanın yeni kurulmasına karşın yaklaşık 10 yıldır perde sektöründe aktif rol aldım. Başarılarımı kendi mağazamda taçlandırmak için halkımızın hizmetine sundum. Mağazanın kuruluş aşamasında en büyük hedef olan farklılık ve farkındalık ilkesi ile Kahramanmaraş’ta hiç bir yerde bulamayacağınız ürünler hizmete sunulmuştur” dedi.

osmanli-perde-1

Para kazanmaktan daha ziyade müşteri memnuniyeti üzerine kurulduğunu belirten Mesut Bülbül; “İşletme anlayışımız farklı olmamızın en büyük sebebidir. Ayrıca her perde her pencereye uymaz düşüncesiyle satış öncesi müşteri evlerinde dekor çalışması yapmamız ise en önemli farkımızdır. Siz değerli müşterilerimiz inanın siz mutluysanız bizim kazancımız helaldir. Asıl amacımız ise Kahramanmaraş’ta eski usul baştan sağma işleri, oldu bittiye getirme, müşteriyi umursamama gibi zihniyetleri ortadan kaldırmak. Bununla birlikte stor zebra ve tül perdelerde Kahramanmaraş’ın en ucuz fiyat garantisiyle karşınızda olmaktan gurur duyarız. Kaliteyi en ucuza satmak ve en özel ürünleri mağazamızda bulundurmak en büyük çabamızdır. Perde sektöründe Dünya ve Türkiye modasını takip ederek daima yenilikçi ve değişen modellerimizle insanlarımıza en iyi hizmeti vermekteyiz. Unutmayın her perde her cama uymaz dekorasyon ve özel çalışma çok önemlidir, gelin evinizin gelinliğini bizimle seçin yüzünüz gülsün, yüzümüz gülsün.

Hedefimiz kısa vadede müşteri memnuniyeti orta vadede yenilikçi ve özel hizmet uzun vadede ise Osmanlı Perde markasını Kahramanmaraş sektörüne altın harflerle yazmaktır” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co