Bu muhalefette iş yok!

Bu muhalefette iş yok!

Ortaya bir ürün atarsın: Tutmaz, ısrarla ben bu ürünü satacağım demekle ısrarcı olursan:  iflasın  davetiyedir!.. sonunda iflas edersin !..

Şahıs olarak senin iflas etmenin zararı sana değil ülkene ve yakın çevrene olur, ni tekim Türkiye de muhalefet yanlış yol izlediği için iflasının zararını ülkemiz çekmektedir.

Bu muhalefet hiçbir zaman iktidara gelmek istemiyor..!

Milletvekili aday listeleri de ortada : al birini vur diğerine !..

Tencere tava çalanlar, iki ağaç söküldü diye ortalığı yakıp yıkanların ülkeye verdikleri zarar bugün resmi rakamlarla açıklanıyor.. yeni bir Türkiye kuracak para.. bu para kimin parası senin benim, zarar gören ülke ise Türkiye ! ..

Birde AB bankalarına kaçırdığımız para var: Suriye – Irak ve İran parası !..

Gezi Parkı : ile hükümeti düşürmeyi planlayanların oyunları tutmadı ?.. hükümeti düşüremediler ama bir bakış açısı ile istediklerini elde ettiler.. paralar yurt dışına kaçtı..

Balyoz- Darbe planları ve askerleri hapse atmalarından da oy çıkmadı.. ama : Türkiye’in iç meselesi gibi görüldü ama, meselenin altında yatan gerçek, Türkiye itibarsızlaştırma planı idi tuttu.. Genel Kurmay başkanın hapsi atıldığı ülkeye para yatırılmaz imajı ile Türkiye deki emanet paralar AB bankalarına gitti.. her giden para da bizim ekonomiyi ezdi..

Oslo görüşmeleri : den de oy çıkmadı.. ama Türkiye AB de ve dünya da küçük düşürmeye çalıştılar bir ölçüde başarılı odlularda.. Durdurulan MİT tır’ları ile verilen zararı hesabı yapılamıyor..

17 Aralık – ayakkabı kutuları ve paralar inandırıcı olmadığı için oy çıkmadığı gibi yüce divana gidenler bile aklanarak çıktı.. çıkamasın da İran’ın paraları yurt dışına kaçtı..

25 Aralık Darbe girişiminden de oy çıkmadı:

Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Hatay da Suriyeli olayları çıkaranlar : Türkiye den 472 Milyar Dolar Suriyeli parasını AB bankalarına kaçırmayı başardılar..

Onların amacı da o idi.. amaçlarını elde ettiler paraları aldılar..

Merkez Bankası kasasında ve Çeşitli bankaların kasasında duran 472 Milyar Dolar parayı ülke olarak kullanıyorduk..

Bir tuşla AB bankalarına gidince: dolar 1380 liradan 2700 liraya çıktık..niye bizde karşılığı olmayan bir para ve harcıyorduk, yol yapıyorduk, köprü yapıyorduk, hava alanı yapıyorduk, nükleer santral yapıyorduk ne oldu elden uçup gitti.. dengemiz bozuldu…

Son olarak : İstanbul ve Türkiye de kalan üç- beş Suriyeli kaçırmak için çalışıyorlar..

Esat’ın zulmünden kaçan Suriyeli Türkmenler ve Müslümanların zenginleri AB ülkelerine yerleştiler, Fakir ve Fukarası ise bizim boğazımıza ham armut gibi çakıldı kaldı..

Bizim muhalefet bundan oy çıkarmaya çalışıyor.. ama oy çıkmaz..

Tutmaz arkadaş bunu kimse yemez !

5 bin TL maaş hayal bile olamaz ! Rüya hiç olamaz belki 2023 de petrollerimizi çıkardığımızda, nükleer santral üretime geçtiğimde 3. Hava alanı açıldığında Türk halkının milli geliri kişi başına 60 bin TL’yi aştığı zaman o zaman bir işçinin maaşı 5 bin lirayı aşacaktır.. emeklinin maaşı 5 bin lirayı aşacaktır..

Devletten bu maaşı istememiz için !…

Yerli otomobil- uçak yapmaya başlayacağız !

2023 sonrası petrollerimizi çıkararak kendimiz işleteceğiz..

Yerli : Nükleer Santralı Kuracağız

Yerli Sanayi kuracağız

Dünyanın 10 Büyük ekonomisi arasına gireceğiz

Kişi başı milli gelirimiz: dolarla değil , TL ile 60 bin liranın üzerine çıkar, işte o zaman Türkiye de siyasilerden : işçiye 5 bin maaş, memura 10 bin maaş, emekliye 10 bin lira maaş diye konuşmaya başlarız..

Türkiye kalkınmakta olan : orta gelirli bir dünya ülkesi :

Arz ve Talep doğrultusunda : bugün bu maaş normal, 2023 den sonra maaş durumu çok farklı olacaktır..

Otobanlar, köy yolları, şehir yolları, hava alanları bittiği zaman ülkemiz gelirini nereye harcayacak: ?

Para harcayacak yer kalmayınca : Halkına verecektir..

AB ülkeleri 80 yıl önce alt yapı ve yolları bitirmişler..

Buna rağmen : Sağlık ‘ta Türkiye 1 numara AB önünde..

Dün AB ülkelerine işçi giden halkımız: Bugün patron oldu, siyasi oldu, AB ülkelerinde yönetime talip oldu, ülke yönetimine imza atıyor..

Önceki gün : Sabah gazetesinde İngiltere deki Kahramanmaraşlı belediye başkanını haber yapmışti sevgili gazeteci dostum Sırrıberk Arslan..

Bizde : gittiğimiz yurt dışındaki ülkelerde Kahramanmaraşlı ve Türklerin Belediye başkanı milletvekili olduklarını gördük..!

AB ülkelerinde ve Dünya daki Türk vatandaşları Türkiye deki gelişmeleri bizden çok daha iyi görüp yorumluyorlar..!

AB ülkelerinde oy verme işi başladı : Bakın Ak parti AB ülkeleri ve dünya ülkelerindeki Türk Vatandaşlarından çok fazla oy alacaktır..

Çünkü onlar bizden farklı görüyorlar.. ve muhalefette iş olmadığını açık söylüyorlar..

Seçime üç kala

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co