Bozdağ’dan Rektöre Ziyaret

Bozdağ’dan Rektöre Ziyaret

 

Bozdağ dan teşekkür ziyareti

PAZARCIK – 30 Mart yerel seçimlerinde Ak Patiden ipi göğüsleyerek Pazarcık Belediye Başkanlık koltuğuna oturan Yakup Hamdi Bozdağ ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Su Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Yakup Karaaslan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Genel Sekreter Yardımcısı Mithat Karaaslan’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Belediye Başkanı Bozdağ: “ Bugün hem Sayın hocamızın halini hatırını sormaya hem de teşekkür etmeye geldik. Pazarcık Meslek Yüksekokulu binamızın inşaat işinin ihaleye çıkması bizi ziyadesi ile memnun etti. Bizler hem kendisine, hem de kendi şahsında bu işe emeği geçenlere teşekkür etmek için geldik. Ayrıca biliyorsunuz Sayın Hocam Pazarcıklı dolayısıyla Pazarcığa birlikte hizmet etmek ve akademik fikirlerinden faydalanmak için sık sık kendisini ziyaret edeceğimizi bildirmek için buradayız, sağ olsunlar her zamanki samimiyeti ile bizleri karşıladı kendisine ve mesai arkadaşlarına Pazarcığımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu menmuniyeti dile getiren KSÜ Rektörü Karaaslan ise göreve geldikleri günden bu yana ayırım gözetmeksizin hizmet yapmaya çalıştıklarını dile getirerek: “Makul ve mantıklı olan bütün işlerin yanındayız, Pazarcık Meslek Yüksekokul’unun ihalesini önümüzdeki Haziran ayında yapacağız. Gönül isterdi ki bütün işler hemen olsun bütün okullarımız bir an önce tamamlansın ama bu bir imkân meselesi ve bu imkânlarımızı şimdide Pazarcık Meslek Yüksekokulu için kullanıp bir an önce tamamlamak istiyoruz. Ben bu nazik ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum ” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co