Bozdağ’dan futbol sahası yatırımı

Bozdağ’dan futbol sahası yatırımı

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Ankara’dan yine eli boş dönmedi.

Geçtiğimiz aylarda Ankara ya giderek Spor Toto Teşkilat Başkanlığını, İçişleri Komisyonu Başkanı Milletvekili Celalettin Güvenç ile birlikte ziyaret eden Başkan Bozdağ, İlçeye Sentetik çim yüzeyli futbol sahası sözünü almıştı.

Geçtiğimiz günlerde ise Büyüknacar, Yumaklıcerit, Evri, Sakarkaya ve Mezere mahallelerimizde Sentetik çim yüzeyli futbol sahası sözünü alarak yer tespiti yaptığı 934.220,00 TL (DokuzYüzOtuzDörtBinİkiYüzYirmiTürkLirası) değerindeki Sentetik çim yüzeyli futbol sahasının yatırımını Spor Toto Teşkilat Başkanlığında İçişleri Komisyonu Başkanı Milletvekili Celalettin Güvenç ile birlikte imzalarını attılar.

İlk olarak yaklaşık bir ay içerinde Büyüknacar mahallesinde yapımına başlanacak olan Sentetik çim yüzeyli futbol sahası, daha sonra en kısa zamanda Yumaklıcerit, Evri, Sakarkaya ve Mezere mahallelerimizde yapımına başlanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, “ İlçemize kazandırmış olduğumuz bu yatırımın, bizce en büyük önemi gençliğimizin sosyal bir aktivite olarak spor’a yönelmeleri son günlerde sıkça gündeme gelen, uyuşturucu illetinden kötü alışkanlıklardan uzak tutacağına inanıyorum. Mahallerimize yapılacak olan bu yatırım gençlerimizin sınırlı sayıdaki sosyal aktivitelerini arttıracaktır. Benim gençlerden ricam spor’a yönelsinler, bizler gerek Belediye Başkanlığı gerekse Devlet olarak onların her zaman yanlarındayız. Bu bilinçle spor’a ve gençliğe yönelik faaliyetlerimiz her zaman devam edecektir” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co