Bozdağ, vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor

Bozdağ, vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Mezere mahallesindeki 6 senedir yatağa bağımlı olarak yaşayan Ahmet Uzdilli’nin seslenişine kayıtsız kalmadı.

Rahatsızlığı sebebiyle sık sık ambulans yardımı ile hastaneye giderek tedavi gören Ahmet Uzdilli’nin isteği üzerine Belediye ekiplerine kilit parke taşı döşenmesi için talimat veren Başkan Bozdağ; Yatalak olan Ahmet Uzdilli’nin evinin önünde bulunan yolda, kilit parke taşı döşeme çalışmaları sona yaklaştı.

BAŞKAN BOZDAĞ; VATANDAŞLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR (2)

6 senedir yatağa bağımlı olarak yaşayan Ahmet Uzdilli ise yapılan hizmetten dolayı Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’a teşekkür etmesinin ardından sözlerine şöyle devam etti; “6 senedir yatağa bağımlı olarak yaşıyorum. Rahatsızlığımdan dolayı sık sık ambulans yardımı ile hastaneye gitmek zorunda kalıyorum. Evimin önünde yol olmamasından dolayı evimin önüne kadar Ambulans gelemiyor ve ambulans’a götürülmekte zorluk yaşıyordum. Ama artık zorluk çekmeyeceğim! Çok şükür ki artık ambulans evimin önüne kadar gelecek. Başkanımız ekiplerine talimat vererek evimin önünde bulunan yola kilit parke taşı döşeyerek bizleri en büyük zorluktan kurtardı. Ben bu vesileyle Belediye Başkanımız Yakup Hamdi Bozdağ’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co