Bozdağ; “Pazarcık’ı yazın toz, kışın çamurdan kurtardık”

Bozdağ; “Pazarcık’ı yazın toz, kışın çamurdan kurtardık”

Pazarcık Belediyesine bağlı ekipler yol iyileştirme düzenlemeleri kapsamında ilçenin farklı noktalarında kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ Belediye Ekiplerimiz ilçemizde, yol iyileştirme çalışmaları kapsamında parke döşeme, yol asfaltlama ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyorlar. Narlı mahallesinin sokaklarında parke döşeme şeklinde gerçekleştiriliyor.

Pazarcık’ın Cadde ve sokaklarının parke taşıyla kaplanarak toz, çamur ve kötü görünümden kurtulduğuna dikkat çeken Başkan Bozdağ, “İlçemizin içerisindeki mahallelerin cadde ve sokaklarını belli bir düzen ve sıralamaya göre parke ile kaplıyoruz. Düzenlemeleri yaparken yolun güzergâhı, dolgu, menfez yapılacak yerler ve tretuarla kaldırımlar yaparak, yayalar için de yürüme alanları gibi çalışmaları birlikte yürütüyoruz. Son yıllarda yaptığımız parke kaplama işiyle ilçemizin çehresinde önemli bir değişiklik ve yolla ilgili birçok bölgede rahatlama olmuştur. Yazın, toz, kışın çamur olan yollarımız artık tertemiz ve düzenli bir yapıya kavuşmaktadır. Bu çalışmaları sürdürerek elimizden geldiğince ve imkanlarımız nispetinde her yeri parke kaplamaya gayret göstereceğiz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co