Bozdağ; “Kaliteli eğitim için daha güzel okullar”

Bozdağ; “Kaliteli eğitim için daha güzel okullar”

  Pazarcık Belediyesi ilçe ve mahalle genelindeki okullara hizmet sağlamaya aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda ilçe genelinde eğitime verdiği destekle adından sıkça söz ettiren Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ilçe merkezindeki bütün okulların bahçe ve çevre düzenlemesini gerçekleştirerek eğitime büyük önem veriyor.

EĞİTİME BÜYÜK KATKI SAĞLIYORUZ

Göreve geldiği günden itibaren eğitim yuvalarının modern bir görünüme kavuşması için büyük çaba gösteren Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ son olarak da Belediye ekiplerince İstiklal Ortaokulunda başlatılan çevre düzenleme çalışmasıyla ilgili konuştu.

Başkan Bozdağ konuşmasında; “İlçe genelimizde çalışmalarımız tüm hızıyla davam ediyor. Merkez mahalleler ve kırsaldaki okullarımızın ihtiyaçlarını tek tek belirleyerek ve gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendiriyoruz. İlçemizde çevre düzenlemesi olmak üzere ve pek çok alanda eğitime büyük katkı sağlıyoruz. Eğitime büyük önem veriyoruz çünkü eğitimde başarının desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamak. Temiz ve güzel bir okulda daha kaliteli eğitim olur. Bizlerde bu konuda imkânlarımız dâhilinde okullarımıza destek vereceğiz ve vermeye de devam edeceğiz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co