Bozdağ, Belediye personelleriyle bir araya geldi

Bozdağ, Belediye personelleriyle bir araya geldi

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ düzenlediği Personel toplantısı ile belediyenin çeşitli birimlerinde çalışan bütün personeller ile bir araya geldi. Toplantıda Başkan Bozdağ tarafından Pazarcık Belediyesi’nin yapmış olduğu faaliyetler ele alınarak ilerleyen süreçte yapılması planlanan çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Toplantı sonunda bütün personele iş sağlığı ve güvenliği hakkında konferans verildi.

Toplantıda konuşan Başkan Bozdağ şunları kaydetti; “Belediyemizi borç ve sıkıntılar içinde devraldık. Hamdolsun bu kadar olumsuzluğa rağmen ilçemize birçok hizmeti kendi belediye bütçemizle getirdik. Halkımız da bu yaptığımız hizmetleri görüyor zira geçtiğimiz günlerde yapılan ankette hemşerilerimizin %67’si belediye hizmetlerinden memnun olduklarını belirttiler ve bu anket sonucunda Kahramanmaraş’ın 12 Şubat Belediyesinden sonra en iyi hizmet götüren 2. Belediye seçildik. Bu memnuniyeti daha yüksek seviyelere taşıyabilmek için öncelikle Belediyeyi birinci evimiz olarak göreceğiz. Hep birlikte ilçemizi kalkındırmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Biz bir aileyiz. Sorumluluklarımızı bilerek bu ilçeye hep beraber hizmet edeceğiz. Hep birlikte bu anlayışla çalışarak halkımıza en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekirse yapmaya devam edeceğiz.

Belediyenin işlerinin hizmet anlamında iyi ve sağlıklı yürümesi için işlerimizi yasalar ve mevzuat çerçevesinde disiplinli bir şekilde yapmalıyız. Her personel sorumluluklarını iyi bilerek belediye hizmetleri aksatmadan plan ve program çerçevesinde hiyerarşi sistem içinde çalışmalı. Bütün personel mesai saatine ve kılık kıyafetine dikkat etmeli. Hepinize çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co