“Böyle Başkan Dostlar Başına !”

“Böyle Başkan Dostlar Başına !”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Karla mücadele ekiplerine elleri ile tatlı yedirdi..

“Böyle Başkan Dostlar Başına !”

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, gece yapılan karla mücadele çalışmalarını yerinde inceledi, çalışanlara baklava ikramı ederek onlara enerji vredi..

1 Ocak 2016 gününden bu güne kadar devam eden Kar yağışı ve soğuk sebebi ile İlimizde dün sabah saatlerinde başlayan kar yağışı nedeniyle başlatılan karla mücadele çalışmaları gecede devam etti.

Şehir merkezinde yapılan karla mücadele çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, aynı zamanda gece çalışan işçilere tatlı ikram etti.

tatlı (14)

Büyükşehir Belediyesi olarak diğer kurum ve kuruluşlarla koordineli bir çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Erkoç, ana arteller başta olmak üzere şehir merkezinde bütün yolların açık olduğunu söyledi.

Şehir merkezinde olası kazalara meydan vermemek için vatandaşların ulaşımda toplu taşıma araçlarını kullanmaları gerektiğini belirten Başkan Erkoç, zaruri olarak kendi araçlarıyla trafiğe çıkacakların ise araçlarına kar lastiği veya zincir takmalarının vatandaşlar için iyi olacağını söyledi.

Kar ve soğuk sebebi ile sürekli enerji kayıp eden işçilere tatlı ile enerji verdiklerini ifade ederek elleri ile işçilere baklava yedirdi..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co