Borsa da Dövizlerini bozdurdu..!

Borsa da Dövizlerini bozdurdu..!

Borsa da Dövizlerini bozdurdu..!

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Ticaret Borsası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yastık altındaki dövizleriniz bozdurun çağrısına uyarak,  kasasında tuttuğu  dolar ve   Euro’yu bozdurarak Türk Lirası aldı.

Gezi Parkı, 17-25 aralık yargı darbe girişimi, 15 Temmuz darbesi ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti Hükümetini yıkamayan batı, ekonomik darbe girişimine kalkışması üzerine Türkiye genelinde olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da vatandaş ve sivil toplum kuruluşları dövizlerini bozdurmaya başladı.

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu ,” Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine genel sekretere talimat verdim, borsamız kasasında bulunan dolar ve Euro’yu bozdurduk, Türk Lirası aldık. Buradan Borsamız üyelerine sesleniyorum, tüm dostlara sesleniyorum, elinizde ne varsa bir dolar bile olsa bozdurun bu oyunu hep beraber bozalım, Cumhurbaşkanımızı yalınız bırakmayalım,” dedi.

Sivil toplum kuruluşlarının öncüsü olan Kahramanmaraş Ticaret Borsası dan sonra, diğer oda, borsa, esnaf odası, Derneklerin, Vakıfların Sendikaların ve tüm kurum ve kuruluşların da dövizlerini bozdurması bekleniyor..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co