Bölgenin en büyük kuyumcu vitrini: “Sular Çarşıbaşı”

Bölgenin en büyük kuyumcu vitrini: “Sular Çarşıbaşı”

Kahramanmaraş’ta köklü markalarından biri olan Sular Çarşıbaşı, bölgenin en büyük kuyumcu vitrini olma yolunda hızla ilerliyor.

Çarşıbaşı’nda açtığı dev perakende mağazası ile göz dolduran Sular Çarşıbaşı, 500 m2 büyüklüğünde iki katlı mağazada A’dan Z’ye her takı grubunu bünyesinde barındırıyor.

Müşteri memnuniyetini ön safhada tuttuğunu, gelen müşterilerine en iyi şekilde karşılandığını belirten Sular Çarşıbaşı firma sahibi Nevzat Sular, “Yeni mağazamıza geçerek müşterilerimize daha değer vermenin gururunu yaşıyoruz. Her gelen müşteri bizim için önemlidir. İster ürün satın alsın ister almasın biz burada müşterilerimize güler yüzlü karşılıyoruz. Şehrimizden ve dışardan gelen müşterilerimizi iyi karşılayarak Kahramanmaraş’a artı değer kazandırıyoruz” dedi.

sular-carsibasi-3

“MARKAMIZIN 64.YILI”

Köklü markalardan biri olduğunu belirten Nevzat Sular; “Kahramanmaraş’ın köklü kuyum markalarından birisiyiz. Markamızın kuruluşunun 64’üncü yılında, dev perakende mağazasını açarak bölgenin en büyük kuyumcu vitrinine sahip olduk. Gaziantep’te has değerli maden ticaretine yönelik bir oluşuma gittik. Gaziantep’te hizmete giren Sular Değerli Madenler; bölge kuyumcusunun ve üreticisinin has değerli maden ihtiyacına, Sular isminin yüksek kalitesiyle karşılık verecektir” dedi.

“İSMİMİZ HEP GÜVEN KELİMESİ İLE ANILDI”

Yıllardan belli hizmet verdiğini belirten Nevzat Sular; “Markamız çok uzun yıllar önce faaliyetlerine başladı. İsmimiz hep güven kelimesiyle birlikte anıldı. Yıllar içinde sunduğumuz yüksek hizmet kalitemizle, Kahramanmaraşlı takı severlerin vazgeçilmezi olduk. Ben 1960 yılında mesleğe adım attım. Babamdan mesleği devraldım. Hem üretim hem satış alanında çok küçük yaştan buyana çalışmalarım oldu. 2006 yılında imalatı bırakarak tamamen perakende alanına geçtik. Şu anda sular ismi bölgemizde direkt kuyumculuğu çağrıştırmaktadır” dedi.

sular-carsibasi-2

“ÖZEL MÜŞTERİ SUNUM SALONUMUZ VAR”

Müşterilerin değerli olduğunu belirten Nevzat Sular; “Yaklaşık 6 aydır bu mağazada kuyum ürünleri sunuyoruz. 500 m2 büyüklüğe ve iki kata sahip olan mağazamızda her tür takı çeşidi bulunuyor. Bu mağaza; sadece Kahramanmaraş’ı değil ülkemizin de en büyük kuyum mağazalarından birisidir. Mağazamızda özel müşteri sunum salonumuz bulunuyor. Alyans için Mücevher için farklı salonlarımız var. 22 Ayarlar 14 ayar ürünlerimiz ayrı ayrı sergileniyor. 22 ayar ağırlıktadır. Herhangi bir takı almayı düşünen bir kişinin mağazamızda aradığını bulamaması kesinlikle söz konusu değildir. Çok geniş ürün çeşitliliğiyle müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

“ÖZEL MÜCEVHER TASARIMI YAPIYORUZ”

Müşterilerine özel tasarımlar yapıldığını belirten Nevzat Sular; “Ağırlıklı olarak Kahramanmaraşlı üreticilerin takılarını satışa sunuyoruz. Popüler markaların ürünleri daha pahalıya geliyor ve bizim uygun fiyat politikamıza ters düşüyor. Biz kaliteli ürünü en uygun fiyatlar eşliğinde müşterilerimize sunmaya büyük özen gösteriyoruz. Aynı zamanda mücevher satışımız da var. Müşterimiz isterse kendine özel mücevher tasarımı yaptırabilir. Biz kendimizi, kendimize rakip görüyoruz. Her gün daha iyi neler ortaya koyabiliriz onun hesabını yapıyoruz. Hep kendimizi geliştirmek için çaba sarf ediyoruz” dedi.

Sular; “Öncelikle 2017 yılında yine Kahramanmaraş’ta yeni bir mağaza açmayı düşünüyoruz. Trend modelleri mağazamızda bulunduruyoruz ve yeni modeller çok sık vitrinlerimize geliyor. En yeniler bizde olur. Ayrıca müşteriye özel tasarımda yapıyor ve bunları madene aktarıyoruz. Yaklaşık 6 ay önce açılan mağazamıza gösterilen ilgiden memnunuz. Bizim için kriz yok, çalışmak var. 2016 yılı bu açılardan bizim için iyi geçmiştir. Yeni yıldan daha büyük beklentiler içindeyiz. Yeni mağazamızla birlikte beklentilerimizin üzerinde sonuçlar elde ettik. Kısa sürede yeni mağazamız halkımız tarafından çok sevildi.

Yaptığımız araştırmalarda has maden üzerine Gaziantep şehrimizde bir boşluk olduğunu gördük. Toptan has altın satışlarının bölgede iyi olacağını düşünüyoruz. Amacımız bölgedeki perakende kuyumcularına uygun şartlarda ve yüksek sular kuyumculuk hizmet kalitesiyle has altın satışı yapmaktır. Kahramanmaraş’ta 2017 yılında sarrafiye ve has değerli maden üzerine bir mağaza açma düşüncemiz bulunuyor” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co