Bizim Köyden İnsan Manzaraları

Bu haber 20 Kasım 2018 - 11:47 'de eklendi ve 750 kez görüntülendi.

OĞULCUK / Yozgat, Boğazlayan ilçesi Oğulcuk köyünden olan öğretmen Mustafa Topaloğlu “2. Kitabı olan Bizim köyden İnsan Manzaraları “ isimli kitabını yayınladı.
Oğulcuk yayınları 2 olarak, Etkileşim Basın Yayın tarafından yayınlanan kitabını imzalayarak Kahramanmaraş Gazetesine bir nezaket ziyaretinde bulunarak bir kitabını bizlere hediye etti.
1980 yıllar sonrasında: Kahramanmaraş’ta hem öğretmenlik, hem de o zaman bölge gazetesi olan Ekspres gazetesinde gazetecilik yapan Mustafa Topaloğlu, kışın Mersin, de Yazın ise köyü olan Yozgat Boğazlayan, Oğulcuk köyünde günlerini geçirken, köyünde yaşadığı ilginç olayları kitap halinde yayınladı.
Usta kalem Mustafa Topaloğlu, önceki gün Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesini ziyaret ederek, son kitabından Gazeteci Bekir Doğan adına bir tane imzalayarak taktim etti.
Kahramanmaraş’ta öğretmenlik ve gazetecilik yaptığı günlerdeki dostlarını ziyaret eden eğitimci Yazar Mustafa Topaloğlu : “Hedefim geride bir hoş seda bırakmak bunun içinde bu kitapı yazdım, yazmaya devam ediyorum, sizlerde yazıyorsunuz işte geride kalacak olanlar bu kitaplar” dedi.