Birileri Bizi Gözetliyor

Birileri Bizi Gözetliyor

BİRİLERİ BİZİ GÖZETLİYOR…

Birileri bizi gözetliyor hem de çok dikkatli gözetliyor.

Ne zaman bir istikrar yolunda adım atılsa, içerde de maşaları olan dış güçler düğmeye basıyor.

Düğmeye bastığında da ya bir can alıyor veya 14-15 yaşlarında ki çocukları da alet ederek Polise karşı taarruza geçiyor. Geride kalan ise can kaybının yanı sıra harabeye dönmüş bir cadde veya alan kalıyor.

Analar ağlamasın diyerek yapılan çözüm sürecinin her adımına engel olunmaya çalışılıyor. Bunda başarılı olma ihtimalleri zayıflayınca sokaklarda fitne kazanı kaynatılmaya başlanıyor.

Uyuşturucu tacirleri PKK ile işbirliğinde olarak büyük bir rant elde etmekte, ancak çözüm süreci ile başlayan süreç bu ölüm tacirlerini rahatsız etti hele ki çözüm sürecinden sonra doğu ve güneydoğudaki operasyonlar la milyonlarca kök kenevirinin ve tonlarca esrar maddesinin de ele geçirilip imha edilmesi hem uyuşturucu tacirlerini hem de PKK yı rahatsız etti çünkü çok büyük gelir kaynağının yolları kesildi.

Dış güçler bunu da hazmedemedi yine kirli oyunlarını tezgâhlayarak gezi olayları sonrasında ok meydanı olayları ile her geçen gün büyüyen ve söz sahibi olan Türkiye nin yolunu kesme çabasına girdiler. Amaçları Dünya’da söz sahibi olan, bir ülke’nin yolunu tıkamak. Ekonomi gücünün Dünya da ilk Onu yakalamış bir Türkiye batı için tehlikelidir.

Türkiye’ nin güçlü olması Dünyanın bir çok yerin de zulüm gören Müslümanlarının yaralarının sarılması ve huzur içinde yaşamalarının sağlanmasının yolu açılacak,  bunu başta Hıristiyan alemi istemez çünkü Müslüman ülkelerin tüm zenginliklerini sömürme düzeninin sonu demektir.

İşte bu güçler tekrar terörü destekleyerek çözüm sürecine balta vurarak, vatan topraklarımızda Batıyı tekrar hâkim kılma gayreti içindeler. Maalesef buna içerde de alet olan, eli kanlı örgütlerin maşası olan zavallılarda vardır.

Türkiye üzerinde oynanan oyunlara son günlerde bir yenisi eklenmek istenmektedir. Alevileri kışkırtarak rahat ve huzur içinde yaşadıkları Türkiye aleyhine kışkırtmak kendi kirli amellerine alet etmek istemektedirler. Alevi vatandaşlarımızın bu kirli oyuna düşmemeleri kendi huzurlarını bozmamaları akli selim davranarak oyuna gelmemelidirler.

Alevi vatandaşlarımız şunu iyi bilmeliler ki; eli kanlı dış güçler toplum düzenini yaralamak için safında gözükür,  gözünü kırpmadan bir alevi vatandaşımızı vurur bunu da polisin üzerine atar. Onlar bir alevi veya birkaç vatandaşımızın ölmesinden zerre kadar endişe duymazlar.

Onların tek amacı kirli ideolojilerinin başarıya ulaşmasıdır.

Alevi vatandaşlarımızın bu kirli oyuna düşmemelerini dilerim. Bu vatan topraklarında alevi si, kürdü, laz ı Çerkez i ve suni siyle yüzlerce yıl nasıl yaşadık ise yine yaşamaya mecburuz.

Bu vatan bizim. Gelin bizi kendi vatanımızda parçalamak isteyen kan emici güçlerin oyununu birliğimizi muhafaza ederek bozalım…

Muhabbetle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co