BİR İÇİN BİRLİK ZAMANI

BİR İÇİN BİRLİK ZAMANI

Hadiseler çok hızlı gelişiyor, olayların arkasından yetişmeniz mümkün olmuyor. Tabi dostlar da olup bitenleri anlamaya çalışıyor. Çarşıda, çayhanede, aile sohbetlerinde herkes birbirine, neler oluyor? Diye olup bitenleri soruyor.

Kimileri ise, hadiselerin hiç farkında değil,  yakın çevremizde ki savaştan haberleri bile yok…

Dilimiz döndüğünce anlatalım. Ortadoğu’da yeni oluşturulmaya çalışan harita her insanı ilgilendiriyor.

Geçtiğimiz hafta sonunda  ‘Tanrıyı Kıyamete Zorluyorlar! Başlıklı iki makale yazmıştım,  orada olup bitenleri uzun uzun anlattım. Olay şu;  Yeni yüzyılın haritası Büyük İsrail’in kurulması için çizilmiş. Tabi, doğal kaynakları da emperyalistler hesaba katıyor, geçtiğimiz yüzyılda olduğu gibi.

Projeye göre, Türkiye, İran, Irak ve Suriye’de dört farklı sözde Kürt devleti kurduracaklar, bu devletler sonradan İsrail ile birleştirilecek, Arz-ı Mev’ud gerçekleştirilmeye çalışılacak.  Biraz gerilere gidelim:

Bunun için Arap Baharı desteklendi, sonra bu bahar kışa döndü Suriye’de…

Ancak, oyunları tam tutmadı Siyonizm’in.  Rab’bim bozdu oyunlarını, Güneydoğu’da ki büyük tuzak dağıtıldı.  Bunun sonucu olarak da, 15 Temmuz Darbe girişimi yapıldı.  Rabbim bizi yine uçurumun kenarından aldı, ülkemizin bölünmesi böylece önlendi.  Şimdi kolumuzu, kanadımızı kırmaya çalışıyorlar…

KATAR NEDEN HEDEF

Körfez ülkelerindeki Katar krizinin, bölgeye yansıması ve Türkiye’nin krize karşı göstereceği tavrı ve son gelişmeleri değerlendiren “ Gazeteci Bora Bayraktar: ABD yönetiminin İran’ı kuşatma politikası var. Bu işin liderliğine Suudi Arabistan’ı koyup İran kuşatması yapılacak. İkincisi ise Körfez ülkelerinin neredeyse tamamı Müslüman Kardeşler Örgütü ve benzeri yapılanmaları terör örgütü olarak değerlendiriyor. Katar bunları meşru siyasi hareketler olarak tanımlıyor. Faaliyetler yapmasına yardımcı oluyor. Bu iki nedenden dolayı Katar’a bölgede sert bir abluka kararı çıktı…”

Dahası da var.Evet, birinci hedef İran, ikinci hedef ise Türkiye diye düşünüyorum.

Neden, görülen o ki, Türkiye’den koparmak istedikleri toprakları alamayan üst akıl, şimdi yönünü İran’a döndürdü.

Zaten Türkiye’den önce sıra İran’daydı ancak, İran’a Türkiye sahip çıktığı için, hedef değiştirip, bizi ilk sıraya almışlardı…

Şu anda Türkiye’de silahlı kuvvetlerimiz, terör örgütleri kan kusturuyor. Onların Allah’ını severiz biz, duamız hep onlarlayız…

Şimdi, biz bir Müslüman ülke olarak Katar’a da, İran’a da sahip çıkmak durumundayız. Çünkü İran bölünürse, yönlerini yine bize çevireceklerdir. ..

BİRLİK OLMAK ZAMANI

Şimdi birlik zamanı, Bir olan için birde birlik olmalıyız. Birlik, vahdet deyip geçmeyin. Onların en korktuğu şey…

Rabbim birlikte Rahmet var buyuruyor.

Her düşüncedeki insanımız, fikri, zikri, siyasi düşüncesi ne olursa olsun, vatan için kıyamda durmalı.

Vatan için, can ise can veririz, mal ise mal veririz.

Çünkü Allah yolunda cihadı yapmaya hazır bir milletiz.

Ey Türk titre ve kendine dön, sloganlarını hatırlarsınız. Şimdi biraz daha geniş çerçevede diyorum ki; “ Ey Müslüman tire ve kendine dön!” Siyonizme, İngilize, ABD’de zulmünü gör!

Son söz; “Oynanan oyunlar belli! Kısaca anlatmaya çalıştım.  Türkiye, kirli ve dış güdümlü bir oyuna ve kardeş kardeşle düşman olmaya doğru çekiliyor. Bu oyun Amerika’dan, İsrail’den mi kaynaklanıyor? Veya üst aklın işimi, düşün!

Aç gözünü,küfür tek millettir.

İnanın Hak gelirse, batıl yok olur. Demek ki Hak’kı tutup, kaldırma zamanı…

Kalın sağlıcakla.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co