Bir bilsem

Bir bilsem

Bir bile bilsem !…

İktidar ve Türkiye’nin en büyük partisi Ak parti aday adayları girdikleri başkanlık yarışında her geçen gün yeni bir senaryolar ortaya çıkıyor.. ilçelerimize kim başkan adayı olur , onu bende bilmiyorum, bilen birini de bulamadım, bende bir bile bilsem..!

Oysa : bugün birlik olmak gerekiyor..

Fatih Mehmet Erkoç karşılama töreninde : Büyükşehir belediye Başkanı adaylarından Muzaffer Daşcı, (işbilir) Serdar Erdoğanyılmaz, Murat Aras ve Belediye Başkanı Mustafa Poyraz vardı.. oysa tüm adayların bu muhteşem karşılama töreninde olmasını beklerdim..

Gün birlik zamanı !

Bir kızı 40 kişi ister bir kişi alır, Belediye Başkan adayı  bir tek kişi olacak ancak aday dayı 13 kişi var bunlardan 12 elenecek bir tek kişi aday olacak.. o halde adayın etrafında , diğer aday adaylarının kenetlenmesi gerektiğini düşünüyorum..

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı adayı  Fatih Mehmet Erkoç’un etrafında kenetlenerek , herkes bildiği becerisini ortaya koyarak bir oy fazla nasıl alınır onun hesabını yapmamız gerekiyor..

Bir haftadan beri yazıyorum: Bu seçim dönemi çok kritik bir dönem Ak Partinin oyu Türkiye genelinde yüzde 55 altına düşmemeli.. diye ..

Düşerse ne olur ?

1 Nisan sabahı ulusalcılar tencere tava çalmaya başlarlar ,” Hükümet İstifa “ diye..

2 Paramızın değeri ile oynarlar , sabah kalkarız Dolar kaç para olmuş, öğle kaç para olmuş, akşam yatarken kaç para olduğunu görülürüz… o eski günler deki gibi..

Huzurumuzu bozarlar.. ülkemizden kaçış başlar..

İç olaylar çıkarmaya çalışırlar.. ölende öldürenden bizden olur..!

Birileri gösteri yapacağım derken atılan bir kurşun , yöresel iç kargaşayı çıkarır ve ülkemizi , yeniden 1980 öncesine götürürler.. biz o günleri yaşadık..

Derin devlet : bitmedi , köşe başında pusuda bekliyor.. aman dikkat diyorum..

30 Mart  2014 gününe kadar bir çok oyunlar oynayacaklar.. aklımıza gelmeyen senaryolar yazacaklar.. bir çok kişi .” Ha ya doğru söylüyor” diyerek olayın içine düşecekler..

2002 yılından beri huzur var, güven var , bir başbakanımız var, öyle veya böyle buna destek olmak zorundayız.. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer almalıyız..

Başbakanın gösterdiği aday başımızın tacıdır diyerek onun etrafında toplanmalıyız, velhasıl gösterilen aday yanlış bile olsa.. ona destek olmalıyız.. en iyi aday bizim aday demeliyiz.. adayımıza sahip çıklamıyız..

Bir oy bir oy, bugün bir oyun çok büyük önemi var..

Oylarımızı böler parçalarsak , bizi hap gibi yutarlar bunun unutmayın..

1960 İhtilalını bilenlerin sayısı bir elin parmağı kadar kaldı..

29 Mayıs Bilenler kaç kışı kaldı..

Televizyonda 1980’ler diye bir dizi var , biz onu izlerken o günleri yeniden yaşıyoruz, ama bizim çocuklara anlamsız geliyor.. 1980 öncesini hatırlayanlar bugün kaç kişi ne kadar..!

28 Şubat süreci ve faili meçhul cinayetler, evinden alınıp götürülen ilim adamları ve bir süre sonra ortaya çıkan cesetleri.. karanlık günler..

11 yıldan beri huzur içindeyiz, bunun kıymetini bilin, bu huzurun kıymetini bilin, aksi halde bir süre sonra o eski günleri bize yeniden yaşatmaya başlamak için köşe başında bekliyorlar..

Oturun aklı selim düşünün ve önümüzde 4 aylık bir süre var iyi bir seçim çalışması ile Ak Partinin Türkiye geneli oyunu en az yüzde 55 olarak almasının sağlamanın yoluna bakınız..

Son sözüm Ak Parti yönetimine: “ Kapıları herkese açın, aklı fikri olan herkes size yardımcı olsun, bir oy getirecek formül neyse onu uygulayın ve Ak Partinin oyunu Kahramanmaraş’ta artıralım, Türkiye de artıralım, başbakanımız bu seçimlerden en az yüzde 55 oyla güçlenerek çıksın..

Çıksın ki Türkiye de huzur devam etsin, güven devam etsin , 2023 de Dünya daki 10 süper güç arasında Türkiye de yerini alsın..

Açın kapıları herkes çalışsın !..

İyi günler..
29 Kasım 2013

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co