Binaydan hayırlı Rahmet Gecesi

Binaydan hayırlı Rahmet Gecesi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek

Binaydan hayırlı Rahmet Gecesi

ONİKİŞUBAT/ Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, bin aydan hayırlı olan Rahmet gecesinde dualarımızla buluşalım,” diyerek islam alenin kadir gecesini tebrik etti.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Rahmet gecesinde dualarda buluşalım” ifadelerini kullandı.

Başkan Mahçiçek, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin tüm faziletiyle idrak edilmesi temennisinde bulundu. Bu güzel gecede, herkesi ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam Dünyasının selameti için dua etmeye davet eden Mahçiçek, mesajında, şu düşüncelere yer verdi:

“Manevi dünyamızı aydınlatan, kalplerimizi huzur ve mutlulukla dolduran Ramazan-ı Şerif’in son günlerini yaşıyoruz ve onu uğurlamanın hüznünü duyuyoruz. Tüm güzellikleri bizler için var eden yüce Rabbimizin, bu huzur mevsiminin son günlerinde bize yaşattığı mutluluklardan birisi de Kadir Gecesi. Yüce Allah’ın bize gönderdiği kutsal mesajların, yani Kur’an-ı Kerim’in inmeye başladığı bu geceyi layıkıyla idrak edip, ecrinden faydalanalım. Bu güzel gecenin yüzü suyu hürmetine ülkemizin, milletimizin ve tüm İslam dünyasının sulh ve selamete, huzur ve saadete erişmesini niyaz ediyorum. Ramazan Bayramımızın da müjdecisi olan Kadir Gecemiz mübarek olsun.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co