Binalarda enerji verimliliği ve yalıtım semineri yapıldı

Binalarda enerji verimliliği ve yalıtım semineri yapıldı

Eryap A.Ş, American Siding ve Liderpen Bayii tarafından Binalarda enerji verimliliği ve binaların yalıtımında modern/ekonomik çözümler semineri Saffron Hotel’de yapıldı.

Toplantıya Andırın, Afşin, Pazarcık, Gölbaşı, Elbistan ve Merkezden 140 kişi katıldı. Toplantıya yatırımcılar, yapımcılar, Mühendis- Mimarlar, İşadamları, bürokratlar, mahalle muhtarları, site yöneticileri, katıldılar.

Toplantının Açılış Konuşmasını yapan XPS Isı Yalıtımı Sanayileri Derneği Başkanı ve Eryap A.Ş Ceosu Emrullah Eruslu, Dünya’da ve ülkemizde ısı kaybını ve kaynakların gereksiz kullanımını,  Mimar Seher Ersoy, Enerji Verimliliği’ni ısı kaybını, Enerji Kimlik Belgesi’ni teknik ve yasal yönlerini anlattı.

abdulhakim (13)

American Siding Bölge Satış uzmanı Melih Üçöz, Amerikan Siding’in tanıtımını örnekleriyle yaptı.

Toplantıda konuşan American Siding Kahramanmaraş Bayii Liderpen Ltd. Şti sahibi Abdulhakim Eren şunları söyledi; “  Bu bölgede Amerikan Siding Bayisi olarak komşu illere de hizmet veriyoruz.  12 yıldır bayilik yapıyoruz. Uygulayıcı bayi olarak Türkiye’de ilkler arasında yer aldık. En ucuz fiyat ilimizdedir. Bugüne kadar yapılanlardan bir sıkıntı yaşamadık. Toplantıyı düzenleyen Eryap yetkililerine katılan ve katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum” dedi.

abdulhakim (1)

Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Bünyamin Günal, Serdar Erdoğanyılmaz, Cuma Tahiroğlu, Timur Akemur, Necati Toprak, Selçuk Çelik, Ahmet Bayraktar, Ali Şerbetçi, Muzaffer Gök gibi isimler katıldı.

Toplantının ardından Saffron Otel’ de yemek yendi.  American Siding tarafından hediyeler verildi.

abdulhakim (8)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co