Bilkent Marka Kulübü’nden Sanko’ya büyük ödül

Bilkent Marka Kulübü’nden Sanko’ya büyük ödül

Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü’nün düzenlediği Marka Ödülleri’nde, SANKO Holding, “Şehrine hizmetleriyle öne çıkan şirketler” kategorisinde 4 aday arasından birinciliğe ulaştı.

Ankara Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Konser Salonu’nda düzenlenen törene, Bilkent Öğrenci Dekanı Kamer Rodoplu, Bilkent Marka Yönetimi Uzmanı Öğretim Görevlisi Ph. D. Sibel Elif Özdilek, Bilkent Marka Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kemal Kavillioğlu, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Kavillioğlu, Bilkent Marka Ödülleri’nin, 30 kişilik proje ekibi ve Bilkent Marka Yönetimi Uzmanı Öğretim Görevlisi Ph.D Sibel Elif Özdilek’in danışmanlığında hazırlanan 9 kategoride düzenlendiğini söyledi.

Alanında çok başarılı işlere imza atan şirketler ve şahısların arasından, belirlenen kategorilerinde bir ay boyunca Bilkent Marka Kulübü’nün web sitesinden gerçekleştirilen oylama sonucu birincilerin seçildiğini kaydeden Kavillioğlu, “Bu yıl yarıştırılan markalar üzerinde daha belirgin bir konsept belirledik ve bu bağlamda ‘Turquality’ ve ‘Ekonomi Bakanlığı’ ile temasa geçtik” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Çaykur, Torku ve Kardemir ile aynı kategoride yer alan ve web sitesinden gerçekleştirilen oylama sonucu birinci olan SANKO Holding’in ödülünü, Gaziantepli ve Abdulkadir Konukoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi mezunu olan Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kemal Kavillioğlu sundu.

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, aldığı ödülün kategori konusunun çok önemli ve anlamlı olduğunu belirterek, “Aday gösteren ve oylarıyla destekleyen herkese teşekkür ederim” dedi.

Markaların yarıştığı ortamda bulunmaktan mutlu olduğuna vurgu yapan Konukoğlu, “Sizlerden özellikle bir isteğim olacak. Biraz pahalı da olsa yerli üretimi kullanmaya, tüketmeye, almaya özen gösterin. Yerli ürünleri alırsanız, yerli üretici güçlenir. Yerli ürünler de en az ithal ürünler kadar kaliteli, güzel ve tasarıma sahip” ifadelerini kullandı.

Etkinlik, ödül alanların birlikte fotoğraf çektirmesi ve verilen kokteylle sona erdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co