Bilgiç; “Çalışıyoruz gevşeme yok”

Bilgiç; “Çalışıyoruz gevşeme yok”

Sadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Muammer Bilgiç
“Çalışıyoruz gevşeme yok”

KAHRAMANMARAŞ/ Saadet Partisi Genel Kurul üyesi Muammer Bilgiç Kahramanmaraş gazetesine bir nezaket ziyaretinde bulunarak, “2019 seçimleri için çalışıyoruz gevşeme yok” dedi.
Dün beraberinde Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Salih Turhan SP’lilerle birlikte gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulunan Muammer Bilgiç; “Ben öğretmen ve gazeteci kökenli biri olarak gittiğim her ilde öncelikle basınımızı ziyaret ediyorum.
SP içinde benim görev yerim Mardin, Ben Ordu Fatsalıyım ama bize görevli il sorumlusu olarak Mardin verdiler, Bugün Kahramanmaraş’tayım, Yarın Nurhak ilçemize gideceğim, Saadet Partisi olarak biz durmadan yorulmadan çalışmamıza devam ediyoruz” dedi.
Kahramanmaraş Gazetesi Yazı işleri müdürü Bekir Doğan ve gazete çalışanları ile bir süre sohbet eden Muammer Bilgiç, “Biz sahadayız şehrin gözü kulağı olan Basın Mensuplarımızla bir arada bulunmaktan büyük keyif alıyorum” dedi.
Ben karlı çıktım
Muammer Bilgiç’e Gazeteci Yazar Bekir Doğan’ın 6. Kitabı olan “15 Temmuz’a giden yol” isimli eserini imzalayarak vermesinden sonra Bilgiç: “Bugünün en karlısı ben çıktım, bu kitabı zevkle okuyacağım, Anadolu dan bir gazeteci arkadaşımızın kitap yazması bana büyük heyecan verdi, elinize sağlık kaleminize kuvvet” diyerek teşekkür etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co