“ Bilgi işlemciler Bowling turnuvasında buluştu”

“ Bilgi işlemciler Bowling turnuvasında buluştu”

Gaziantep ve Kahramanmaraş’ın Bilişim sektörünün önde gelen firmalarından olan Netova Teknoloji bowling turnuvası düzenleyerek şirket ve kurumların bilgi işlem personelleri ile bir araya geldi.

net (2)

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam merkezinde hizmet veren Crazy Games oyun salonunda gerçekleşen, Bowling turnuvasında şirket ve kurumların bilgi işlem personelleri bir araya gelerek hem sohbet etme imkanı buldular hem’ de kıyasıya yarıştılar.

Crazy Games oyun salonunda gerçekleşen turnuvaya 30 yakın firmadan 50 bilgi işlem personelinin katıldığı turnuva, heyecanlı ve çekişmeli dakikalara sahne olurken keyifli kareleri beraberinde getirdi. 10’takımın kıyasıya yarıştığı turnuvada, 144 puanla Alaaddin Özdemir birinciliği alırken 129 Puanla ikinciliği Şemi Atilla aldı, üçüncülüğü ise 117 Puan ile Ali kahveci kazandı.

Turnuvada guruplar halinde yapılan yarışmada dereceye girenlere, Netova Teknoloji Şirket müdürü Ergün Kalıç tarafından hediyeleri verdi. Kazananlar liderliğin sevincini yaşarken, dereceye giremeyen takımlar, belirli dönemlerde yapılması planlanan turnuvanın ikincisinin hesabını şimdiden yapmaya başladır.

Turnuvaya katılan şirket ve kurumların bilgi işlem personelleri yoğun çalışma ortamının yorgunluğunu atmalarının yanı sıra şirket ve kurumlar arasındaki dayanışma ve kaynaşmanın pekişmesini sağlayan bu etkinlik, aylardır bir araya gelemeyen meslektaşların bir araya gelmesini sağladı, bu etkinliklerinin sürekli olması gerektiğini belirtildi.

Şirket müdürü Ergün Kalıç yapmış olduğu açıklamada; “Kahramanmaraş’ta hizmet veren firma ve kurumlardaki bilgi işlem camiasıyla bir araya gelerek onlarla daha keyifli bir vakit geçirmek istedik. Bizim toplantılarımız genelde salon ağırlıklı oluyordu, biraz farklı bir ortam olsun istedik, sağolsun arkadaşlar bizleri kırmadı teşrif ettiler, keyifli ve çekişmeli bir bowling yarışmamız oldu. Yarışmada başarı elde eden arkadaşlarımıza küçük hediyelerimiz oldu. Bugün burada yaşadığımız bu tatlı ve keyifli, heyecanın aralıklarla bir araya gelerek tekrar yaşayacağımıza inanıyorum”. Dedi

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co